۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱۴:۲۶
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 85485174
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

شرجی و غبار محلی در راه خوزستان

۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱۴:۲۶
کد خبر: 85485174
شرجی و غبار محلی در راه خوزستان

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: پدیده شرجی و غبار محلی تا اواخر هفته برای استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: بررسی نقشه‌های پیش‌یابی عبور موج ضعیفی را از فراز استان نشان می دهد که از امروز تا روز پنجشنبه سبب رگبار پراکنده و رعد و برق و وزش باد متوسط در برخی از مناطق به ویژه مناطق شمالی و شرقی استان خواهد شد.

وی افزود: در این مدت با استقرار جریانات جنوبی و مرطوب شاهد افزایش رطوبت و شرجی در مناطق جنوبی، غربی و بخش‌هایی از مرکز استان خواهیم بود.

سبزه زاری ادامه داد: از روز چهارشنبه تا پایان هفته در ساعات بعد از ظهر وزش باد در مناطق جنوبی ، غربی و مرکزی به صورت متوسط همراه با تندباد لحظه ای پیش‌بینی می‌شود.


مدیر کل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۴۱.۱ و ایذه با ۱۴.۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان و حداکثر دمای اهواز ۴۰.۸ وحداقل ۲۴.۱ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

اداره کل هواشناسی استان خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به وزش بادهای متوسط گاهی تندباد لحظه ای و برخاستن غبار محلی بویژه در ساعات بعد از ظهر در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی، از اواسط وقت چهارشنبه تا اواخر وقت روز جمعه هفته جاری هشدار سطح زرد صادر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha