بزرگترین افتخار آیت الله رئیسی خدمت بی‌منت به ملت بود

تهران - ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، بزرگترین افتخار آیت‌ الله رئیسی را خدمت بی‌منت به ملت دانست و گفت: حیف بود که چنین شخصیتی، بدون شهادت این دنیا را ترک کند.

به گزارش ایرنا از وبدا، بهروز رحیمی در اجلاس غیرحضوری روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، افزود: عمر دولت مردمی کوتاه بود اما اثرات ماندگاری از این دوره در قلب و ذهن مردم ثبت شد. هر فردی با هر جناح و گرایش سیاسی تصدیق می کند که خدمات و اقدامات دولت مردمی همانند دوره خدمات شهید رجایی برای کشورمان بوده است.

وی تصریح کرد: درست است که در شرایط کنونی و با حادثه اخیر، خیلی متاثر و متاسف هستیم اما به هیچ عنوان متوقف نیستیم و در فرصت باقی مانده با جان و دل و قدرت کار می کنیم تا کارهای نیمه تمام، تکمیل شود.

معاون وزیر بهداشت تصریح کرد: آیت الله رئیسی از دوران گذشته و در ایامی که تولیت آستان قدس رضوی را بر عهده داشت، بر توسعه زیرساخت های سلامت در مشهد مقدس با توجه به حضور زائران تاکید می کرد که نشان دهنده دغدغه مندی ایشان در حوزه سلامت بود.

به گزارش ایرنا، بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی سقوط شد که در این حادثه رییس جمهور و چند نفر از همراهانش، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شدند.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رییس‌جمهور و سه نفر کادر پرواز از دیگر سرنشینان این بالگرد بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha