طرح تفکیک استان سیستان و بلوچستان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت

تهران- ایرنا- گزارش کمیسیون شوراها درباره طرح تفکیک استان سیستان و بلوچستان به چهار استان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نشست علنی امروز - سه شنبه یکم خرداد - مجلس شورای اسلامی به ریاست عبدالرضا مصری نایب رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور اکثریت نمایندگان برگزار شد.

قرار است در این جلسه گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه هفتم توسعه (اعاده شده از شورای نگهبان)، گزارش کمیسیون امور داخلی در مورد طرح شفافیت دستگاه های اجرایی ( اعاده شده از شورای نگهبان)، گزارش کمیسیون قضایی در مورد طرح یک فوریتی اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات (اعاده شده از شورای نگهبان) و گزارش کمیسیون قضایی در مورد طرح مالکیت صنعتی (اعاده شده از شورای نگهبان) بررسی شود.

گزارش کمیسیون آموزش الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در مراکز آموزش کشور (اعاده شده از شورای نگهبان)، گزارش کمیسیون شوراها درباره طرح تفکیک استان سیستان و بلوچستان به چهار استان، گزارش کمیسیون کشاورزی درباره طرح استفساریه جزء یک بند الف ماده ۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب ۱۴۰۰، گزارش شور دوم کمیسیون برنامه و بودجه در مورد لایحه یک فوریتی الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی مقررات مالی دولت (۳) از دیگر برنامه های امروز صحن علنی است.

همچنین نمایندگان در این نشست گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اصلاح ماده (۸) قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی درباره لایحه معاهده بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت مالزی در زمینه معاضدت حقوقی متقابل در امور کیفری و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی درباره لایحه موافقت‌نامه معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی و تجاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری هند را بررسی می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha