۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱:۵۲
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 85484431
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حزب الله لبنان مراکز نظامی رژیم صهیونیستی را درهم کوبید+فیلم

تهران-ایرنا-حزب الله لبنان دوشنبه شب ۲ پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را با موشک هدف قرار داد.

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه جنگ نیروهای مقاومت، حزب الله لبنان صحنه‌هایی از حمله به دو مرکز نظامی «المالکیه» و «حدب البستان» ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی رابه نمایش گذاشت.

این حمله پس از آن صورت می گیرد که یک رسانه رژیم صهیونیستی با اذعان به این که حزب الله دست بالا را در نبرد با دشمن صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی دارد، به اخبار دروغی اشاره کرد که سخنگوی ارتش و نخست وزیر این رژیم در این باره تحویل صهیونیست‌ها می‌دهند.

رسانه صهیونیستی «حدشوت بزمان» در گزارشی بی سابقه اعلام کرد: حزب الله اگر بخواهد توان به هم ریختن اوضاع امنیتی در شمال را دارد، اما در حال حاضر جنگ فرسایشی را علیه ارتش اسرائیل پیش می برد و آن را برای خود سودمند و کافی می‌داند. حزب الله ظرف چند دقیقه و به شکل موفق توان تشدید حملات را دارد و پهپادهایی که در اختیار دارد، توان هدف قرار دادن هر نقطه ای در شمال را دارند.

این رسانه صهیونیستی نوشت: پهپادهای به کار گرفته شده از سوی حزب الله کارآیی بالایی دارند. چرا این پهپادهای تا این اندازه خطرناک و دقیق هستند؟ زیرا این پهپادها با «جی پی اس» آنگونه که ارتش اسرائیل ادعا می کند، کار نمی‌کنند، بلکه پهپادهایی که حزب الله در اختیار دارد از راه دور کنترل می شوند و مجهز به دوربین هستند، برای همین حزب الله معمولا کمتر از آنها در شب استفاده می کند. حزب الله اهداف از پیش تعیین شده، حساس و مهم مانند گنبد آهنین و سامانه دفاعی نیروی هوایی و بالن و اهداف با ارزش امنیتی بالا را هدف قرار می‌دهد.

حدشوت بزمان اضافه کرد: حزب الله روزانه تمرین می‌کند و توان هجومی خود را بالا می برد و سانسور نظامی مانع از انتشار ویدئوهای پخش شده از سوی حزب الله در رسانه های اسرائیلی درباره حملات به شمال می شود تا زیان‌های وارده بر اثر این حملات را پنهان کند.

این رسانه خطاب به صهیونیست ها اعلام کرد: آنها حقیقت را از شما پنهان می‌کنند. آنها اخبار دروغ و گمراه کننده ای منتشر می‌کنند که ارتش و کابینه بنیامین نتانیاهو به رسانه ها می دهند. هر روز سخنگوی ارتش ما از ضربات و انهدام سخن می گوید، اما یک کلمه هم درباره آنچه حزب الله علیه ما انجام می دهد، نمی‌گوید، عملا اسرائیل به نسخه کوچکی از کره شمالی تبدیل شده است.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha