۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۰:۳۲
کد خبرنگار: 1197
کد خبر: 85483041
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آزادی یک زن زندانی در همدان با پرداخت بدهی پنج میلیارد ریالی

همدان- ایرنا- مدیرکل زندانهای استان همدان گفت: یک معلم زن زندانی با همکاری و حمایت ستاد دیه استان و خیرین با پرداخت بدهی پنج میلیارد ریالی از زندان آزاد شد.

حمزه بروجنی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: انجمن حمایت از خانواده زندانیان همدان با جمع آوری مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از طریق خیرین سهم خود را برای آزادی زندانی معلم پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: همچنین ستاد دیه مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای آزادی این زندانی پرداخت کرد.

وی ادامه داد: شرایط نامناسب زندگی فرزند یک و نیم ساله این بانوی معلم، انجمن حمایت از زندانیان را بر آن داشت تا از خیرین دعوت بعمل آورده و شرایط آزادی اش را فراهم کنند.

بروجنی اظهار کرد: این معلم به علت کشیدن چک برای همسر خود به مدت پنج ماه در حبس به سر می برد.

بر اساس گزارش ستاد دیه استان همدان ۲۳۲ زندانی جرائم غیرعمد شامل ۲۱۸ مرد و ۱۴ زن سال گذشته در این استان با کمک خیران و فعالیت های ستاد دیه و با پرداخت ۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

این افراد شامل ۱۵۴ محکوم مالی، سه زندانی ناتوان در پرداخت دیه، ۷۴ زندانی مهریه و یک زندانی ناتوان در پرداخت نفقه می شود.

شماره حساب های ۰۱۰۶۳۲۹۵۵۵۰۰۱ بانک ملی، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۳۰۷۱۲ بانک ملی، شماره حساب ۲۰۳۰۳۰۳۰۳۷ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۵۱۸۴ بانک ملت، شماره حساب ۳۳۲۲۴۳۸۳۱۰۳۸۷۱ و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۳۸۳۷۹۸۰۳ بانک انصار آماده دریافت کمک های شهروندان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha