۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۶:۴۴
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85482830
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

بررسی آخرین تحولات غزه در دیدار وزیر خارجه اردن با رئیس آنروا

تهران- ایرنا- منابع خبری از دیدار وزیر خارجه اردن و رئیس آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) و گفت وگو درباره آخرین تحولات غزه خبر دادند.

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا از روزنامه الدستور اردن، ایمن الصفدی وزیر خارجه اردن با فیلیپ لازارینی رئیس آنروا در امان پایتخت اردن دیدار کرده است.

بر اساس این گزارش، دو طرف در خصوص تلاش‌های صورت گرفته برای ارائه حمایت‌های لازم از آژانس آنروا به منظور انجام وظایف بشردوستانه خود در قبال فلسطینی‌ها در سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌ویژه غزه گفت وگو کردند.

وزیر خارجه اردن و رئیس آنروا همچنین درباره موانعی که رژیم صهیونیستی برای فعالیت این آژانس و کارمندانش در فلسطین اشغالی ایجاد کرده است با یکدیگر رایزنی کردند.

لازارینی پیش تر گفته بود: مردم غزه گزینه‌ای جز بازگشت به منازل تخریب شده خود ندارند و کمک‌ها به شکل بسیار نامناسب به غزه می‌رسد.

مارتین گریفیتس معاون دبیرکل سازمان ملل در امور اضطراری و بشردوستانه نیز پیش تر گفته بود که ساکنان نوار غزه با بحرانی غیرقابل تحمل در سایه بسته بودن گذرگاه‌ها و نبود کمک‌ها در شمال نوار غزه رو به رو هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha