۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱:۲۷
کد خبرنگار: 923
کد خبر: 85482767
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مطهری: مردم قلباً رئیسی را دوست دارند؛ رقبای سیاسی هم منش مردمی او را می‌پسندند

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس دهم گفت: آیت‌الله رئیسی روحیه همدلی و وحدت را در جامعه ایجاد کرد به گونه‌ای که همه طیف‌های و رقیبان سیاسی رفتار، منش و نوع برخورد او با مردم و جامعه را می‌پسندند.

علی مطهری بامداد دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه دعاهای مردم نشان‌دهنده محبوبیت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور است، گفت: شخصیت آقای رئیسی به گونه‌ای است که مردم او را دوست دارند، تواضع و محبتی که به مردم دارد باعث شده در دل مردم جای گیرد.

عضو هیات رئیسه مجلس دهم افزود: آیت‌الله رئیسی روحیه همدلی و وحدت را در جامعه ایجاد کرد به گونه‌ای که رقبای سیاسی هم رفتار، منش و نوع برخورد او با مردم را می‌پسندند.

مطهری با اشاره به بروز سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور گفت: مردم قلبا آیت‌الله رئیسی را دوست دارند و همه از سانحه‌ای که پیش آمد ناراحت شدند. همه آرزوی سلامتی برای ایشان را دارند و امیدواریم که هر چه زودتر خبرهای خوبی از سلامتی رئیس‌جمهور منتشر شود.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابراز نگرانی همه طیف‌های سیاسی در مورد سلامتی رئیس جمهوری، گفت: وقتی خطری برای نظام پیش می‌آید همه گروه‌ها هم‌صدا موضع واحدی خواهند داشت و رقابت‌های سیاسی موجب نمی‌شود که نسبت به خطراتی که ممکن است برای کشور ایجاد شود بی‌تفاوت باشند.

مطهری ادامه داد: ممکن است مردم انتقاداتی داشته باشند، اما قلبا رئیس جمهور را دوست دارند زیرا شخصیت او دوست داشتنی است.

بالگرد حامل آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» روز گذشته (یکشنبه ۳۰ اردیبهشت) پس از افتتاح «سد قیز قلعه سی» در مسیر افتتاح پروژه «ارتقای کیفیت پالایشگاه تبریز» در منطقه جنگلی دیزمار بین روستای اوزی و پیر داوود دچار سانحه شد.

«حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه، آیت‌الله آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی از دیگر سرنشینان بالگرد هستند.

نیروهای امدادی از همان ساعات اولیه در منطقه حاضر شده و مشغول تفحص هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha