۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۴۴
کد خبر: 85482315
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رونمایی از پوستر تیم ملی والیبال + عکس

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۴۴
کد خبر: 85482315
رونمایی از پوستر تیم ملی والیبال + عکس

تهران- ایرنا- در آستانه مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها از پوستر اختصاصی تیم ملی مردان ایران در این رویداد رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، مردان والیبال ایران در سال ۱۴۰۳ یک ماموریت غیر ممکن و کاری سخت برای به دست آوردن دل هواداران و صعود به المپیک ۲۰۲۴ پاریس در پیش دارند که موتا پائز معتقد است تنها با قلب و روح می‌توان این راه را با موفقیت پیمود. «ما با قلب‌مان می‌جنگیم» شعار تیم ملی والیبال مردان ایران در سال ۲۰۲۴ است، تفکری که پائز به تیم ایران تزریق کرد و تمامی بازیکنان با درک موقعیت حساس والیبال ایران با یک تیم یک دست و تفکری حرفه‌ای تنها به ارائه یک بازی تماشایی و شادکردن دل مردم ایران و جبران مافات فکر می‌کنند تا در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ به عنوان آخرین سکوی صعود به المپیک پاریس بدرخشند.

پوستر امسال تیم ملی والیبال مردان ایران با سال های گذشته تفاوت چشمگیری پیدا کرده و در این پوستر تصویری از هر یک از سروقامتان والیبال ایران با یونیفورم سرخ‌رنگ در حال اجرای مهارتی از والیبال یا ادای حسی در پی یک موفقیت بر بستری از رنگ نقره‌ای، چشم‌نوازی می‌کند تا این ترکیب رنگ و تصویر بیان حرکت و هیجان را تداعی کند.

رونمایی از پوستر تیم ملی والیبال + عکس

همچنین پرتره‌ای از چهرۀ مصمم و امیدوار هر بازیکن در کنار تصویر اصلی او طراحی شده تا علاوه بر تسهیل در شناخته‌شدن، از اعتمادبه‌نفس، نگاه دوردست، و قاطعیت ملی‌پوشان ایران در راه هدف بزرگی که گام بر می‌دارند، حکایت داشته باشد.

در عین حال، در تمام تصویر تنها یک توپ و آن هم در دستان کاپیتان تیم ملی به چشم می‌خورد که نشان از همبستگی تیمی و حرکت بر مداری واحد با پرهیز از فردگرایی، با شعار ما با قلب‌مان می‌جنگیم، است.

از دیگر شاخص‌هایی که در ایجاد نوعی از تساوی، توازن و تقارن تصویری در این پوستر موثر بوده نورپردازی صحنه‌ای آن است با رعایت ترکیب سایه‌هایی که با طیف نقره‌ای زمینه و پرتره بازیکنان هم‌خانواده‌اند.

در عین حال با ایست کامل و مصمم کاپیتان تیم ملی در نقطه مرکزی آن و از سوی دیگر نوشته‌هایی محتوی شعار و نام و نشان تیم ملی با استفاده از فونت استاندارد لوگو و رنگی دیگر از یونیفورم تیم ملی وزن تصویر رعایت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha