۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۱۰
کد خبر: 85482106
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

قیمت شکر بسته‌بندی اعلام شد

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۱۰
کد خبر: 85482106
قیمت شکر بسته‌بندی اعلام شد

تهران- ایرنا- معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی قیمت فروش شکر تصفیه شده بسته‌بندی یک کیلوگرمی ۴۹۵۰۰ تومان برای مصرف‌کننده نهایی و به صورت فله ۴۲۵۰۰ تومان اعلام کرد؛ همچنین قیمت‌های جدید شکر نیز از سوی انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر ایران ابلاغ شد.

به گزارش ایرنا، احمد خانی نوذری معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای قیمت شکر به صورت فله و بسته‌بندی را به شرح زیر اعلام و ابلاغ کرد:

با توجه به تصمیمات متخذه در ستاد تنظیم بازار و متعاقباً مصوبه ابلاغی کارگروه تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغی و در راستای اجرای تصویب‌نامه ابلاغی هیات وزیران مبنی بر اعلام منشاء تامین ارز کالای شکر از محل تالار دوم (نیمایی)، بدین‌وسیله بر اساس مصوبات تنظیم بازار قیمت شکر در حلقه‌های مختلف توزیعی به شرح ذیل ابلاغ می‌شود.

۱ - قیمت فروش شکر خام وارداتی (تحویل بنادر ۳۱۵۰۰ تومان به‌ازای هر کیلوگرم) مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌ها لحاظ شده است.

۲- قیمت فروش شکر تصفیه شده (سفید) در کارخانه انبار ۳۸۵۰۰ تومان به‌ازای هر کیلوگرم ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌ها در قیمت لحاظ شده است.

۳- قیمت فروش شکر تصفیه شده سفید فله برای مصرف‌کننده ۴۲۵۰۰ تومان به‌ازای هر کیلوگرم با احتساب تمام هزینه‌های تبعی و مالیات بر ارزش افزوده)

۴- قیمت فروش شکر تصفیه شده بسته‌بندی یک کیلوگرمی ۴۹۵۰۰ تومان برای مصرف‌کننده نهایی

تبصره قیمت فروش شکر بسته‌بندی) یک کیلوگرمی و تحویلی درب انبارهای شرکت بازرگانی دولتی ایران ۴۴۵۰۰ تومان است.

بر اساس این نامه واحد بازرسی و نظارت وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت معدن و تجارت بر فرایند توزیع عمده‌فروشی و خرده‌فروشی نظارت کامل معمول و در صورت عدم رعایت موارد فوق برابر قوانین و مقررات اقدام می‌کنند.

قیمت شکر بسته‌بندی اعلام کرد

قیمت شکر بسته‌بندی اعلام کرد

همچنین انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر ایران نیز قیمت‌های جدید شکر را برای اجرا به شرکت‌های قند ابلاغ کرد.

قیمت شکر بسته‌بندی اعلام کرد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha