۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۲۹
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 85481961
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

روابط عمومی ها در مسیر امیدآفرینی به جامعه حرکت کنند

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: وظیفه روابط عمومی ها اعتماد سازی است و باید در مسیر امیدآفرینی به جامعه و اهداف نظام حرکت کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ابوطالب شفقت روز یکشنبه در جلسه با روابط عمومی های استان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: روابط عمومی ها گردش اطلاعات بین مردم و مسوولان را برعهده دارند و نوک ارتباط مردم با مسوولان هستند.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین بیان واقعیت ها به مردم است افزود: این امر هنوربه خوبی در جامعه شکل نگرفته و روابط عمومی ها باید تلاش و کوشش های دستگاه ها را متعهدانه و مومنانه برای مردم بازگو کنند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها سربازان جهاد تبیین سازمان ها هستند عنوان کرد: روابط عمومی ها بیشترین اطلاعات را از سازمان خود دارند و ضروری است در این راستا کانون اندیشه ورزی روابط عمومی های استان به عنوان یک مرجع تحقیقاتی تشکیل شود.

شفقت با بیان اینکه باید خواسته های مردم برای کارگزاران نظام منعکس شود افزود: روابط عمومی مسوول پیام گیری و پیام رسانی به مردم است.

یادآور شد: فضای مجازی نباید از دید مسوول روابط عمومی به عنوان تهدید تصور شود بلکه اگر تسلط بر وظایف داشته باشند به نیکی بر فضای مجازی و مدیریت افکار موجود در آنمسلط خواهند بود.

استاندار لرستان با بیان اینکه روابط عمومی ها باید اعتقاد و ایمان داشته و بر کار خود مسلط باشند افزود: روابط عمومی ها نباید تحت تاثیر شایعات قرار گیرند و به حاشیه بروند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha