برای رویارویی با دشمن در هر زمانی باید آماده باشیم

ایلام - ایرنا - جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه همیشه باید آماده رویارویی با دشمنان باشیم، گفت: پاداش مجاهدت مردم ایلام در دوران دفاع مقدس، خادمی زائران اباعبدالله(ع) است.

به گزارش ایرنا، "امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده" روز یکشنبه در صبح‌گاه مشترک نیروهای مسلح این استان، با اشاره به تصویب بودجه یک میلیارد دلاری آمریکا برای حمایت از رژیم جعلی اسرائیل برای کشتن زنان و کودکان فلسطینی در غزه، اظهار کرد: در این شرایط باید همواره در همه حوزه ها آماده باشیم و امروز وقتی دشمن به جنگ نرم روی آورده است علاوه بر قوی بودن در برابر دشمن در این عرصه، باید در علم، دانش و فناوری روز قوی بوده و به ایمان و بصیرت دینی و پایبندی به فرهنگ اصیل ایرانی مجهز باشیم.

وی با اشاره به اینکه ما به عنوان نیروهای مسلح باید در حوزه مقاومت و صبر در برابر و مشکلات خود را تقویت کنیم، گفت: امروز با قلم، نوشته و جهاد تبیین باید در راه استقامت در برابر دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تلاش کرد و نیت الهی و عمل جهادی باشد و برنامه های دشمنان را رصد و ارزیابی کرد.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: اگر نیت الهی باشد و خود را تقویت کردیم، حتما در برابر دشمنان پیروز خواهیم شد، دشمن چندین بار از ملت ایران شکست خورده اما فعال است و باید امروز جهادی و شبانه روز در برابر دشمن خود را تقویت کرده و آماده باشیم.

استان ایلام دارای تاریخ بسیار کهن و فرهنگ غنی است که در آن قومیت‌های غیور و متعدد در طول سالیان دراز، با صلح و صفا در کنار هم زندگی کرده و از این مرز و بوم دفاع کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ایلام تاریخ بسیار درخشانی در دوران هشت سال دفاع مقدس دارد، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره فرمودند که ایلام دژ مستحکمی برای انقلاب اسلامی بوده است، جنگ در این استان آغاز شد و بنابر اسنادی که در موزه دفاع مقدس این استان وجود دارد در این استان هم پایان یافته است.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه بیشترین مدت زمان دوران هشت سال دفاع مقدس مربوط به این استان بوده است، ابراز کرد: رویدادهای بسیار ناب و منحصر به فردی در استان ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس روی داده است که ثبت نشده و لازم است که با یک ابتکارات هنری به نمایش گذاشته شود تا مردم از این رویدادها آگاه شوند که مردم این استان چه مجاهدت‌هایی داشته‌اند.

امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده یادآور شد: استان ایلام بیش از ۳۰۰ بار مورد هجمه هواپیماهای نظامی دشمن در طول دوران دفاع مقدس قرار گرفته است و مردم این استان در شهرهای مختلف، زیر گلوله‌های توپ بودند اما مردم غیور ایلام حاضر نشدند که بار زحمت خود را به عنوان جنگ‌زده در سایر نقاط کشور بکشانند، ماندند مقاومت کردند و این مقاومت ایلام دشمن را عصبانی کرد.

امیر نصیرزاده: برای رویارویی با دشمن در هر زمانی آماده‌ایم

وی با بیان اینکه امروز پاداش مردم استان ایلام این بوده است که افتخار خادمی زوار اباعبدالله حسین(ع) را در ایام اربعین حسینی دارند، افزود: اربعین حسینی به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی نمایش عشق و ایمان است، قدرت نمایی و جزو زنجیره قدرت ملت ایران اسلامی و مردم مسلمانان جهان است و مردم ایلام میزبان این کنگره بزرگ جهانی هستند.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امروز شمن تغییر رویکرد داده است اما همیشه باید آماده رویارویی با دشمنان باشیم، گفت: امروز جبهه دیگری باز شده است باید در آن حوزه قدرتمند باشیم، امروز در غزه نقض حقوق بشر به هر شکلی و انجام هر جنایتی توسط رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد و مدعیان حقوق بشر در دنیا سکوت اختیار کرده اند و از جنایت های نظام استکباری حمایت می کنند.

امیر نصیرزاده: برای رویارویی با دشمن در هر زمانی آماده‌ایم

به گزارش ایرنا، صبح‌گاه مشترک نیروهای مسلح استان ایلام با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، استاندار ایلام، جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران، فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha