بارش رگباری باران و وزش شدید باد در ۱۰ استان/ آماده‌باش هلال‌احمر

تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار سطح نارنجی هواشناسی مبنی بر بارش رگباری و وزش شدید باد در ۱۰ استان، از آماده‌باش هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از جمعیت هلال‌احمر؛ بابک محمودی با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، گفت: طبق این گزارش، احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد در روز، بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد، در روز شنبه، ۲۹ اردیبهشت، در نیمه شمالی خراسان رضوی، خراسان شمالی، ارتفاعات سمنان، اردبیل و دامنه و ارتفاعات استان‌های گلستان، مازندران و گیلان پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: همچنین در روز یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت، نوار شرقی خراسان رضوی، اردبیل، آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، ارتفاعات زنجان و ارتفاعات و دامنه گیلان و روز دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، در استان‌های آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، ارتفاعات زنجان و دامنه و ارتفاعات مازندران، این نوع پیش‌بینی صورت گرفته است.

بارش رگباری باران و وزش شدید باد در ۱۰ استان/ آماده‌باش هلال‌احمر

محمودی اضافه کرد: به همین منظور امدادگران جمعیت هلال احمر در این استان‌ها در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

رئیس سازمان امداد و نجات افزود: به هموطنان توصیه می‌شود که به هشدارهای هواشناسی توجه کنند و در صورت بروز حادثه با شماره تماس ندای امداد، ۱۱۲، تماس گیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha