۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۵:۳۱
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 85481182
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

سید مهدی خادم دبیر کل دیوان داوری خانه سینما منصوب شد

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۵:۳۱
کد خبر: 85481182
سید مهدی خادم دبیر کل دیوان داوری خانه سینما منصوب شد

تهران- ایرنا- طی حکمی از سوی محمدمهدی عسگرپور رئیس هیأت رئیسه دیوان داوری خانه سینما، سید مهدی خادم به عنوان دبیر کل دیوان داوری خانه سینما برگزیده شد

به گزارش ایرنا، با عنایت به تصویب آیین نامه دیوان داوری خانه سینما که با بررسی گسترده نقاط ضعف و قوت شاکله فعلی شورای داوری در طول ادوار گذشته بوده و با توجه به اشراف جنابعالی در حوزه‌های یاد شده به موجب این ابلاغ به عنوان دبیر کل دیوان داوری خانه سینما منصوب می‌شوید.

در متن حکم محمد مهدی عسگرپور آمده است: در مسیر انتقال وضعیت قبلی شورای داوری و اجرای آیین نامه مصوب، مسائل و دشواری‌هایی وجود دارد که بی شک تسلط جنابعالی می‌تواند راه گشا باشد.

انتظار دارد در نیمه اول سال جاری، دیوان داوری به صورت رسمی جایگزین شورای داوری باشد هرچند پرونده‌های مفتوح و مورد بررسی در شاکله قبل به سرانجام خواهند رسید.

امیدوارم ساماندهی کلیه امور اداری و دبیرخانه ، مراودات با مراجع قضایی ، مکاتبات ، ابلاغیه ها با درایت جنابعالی به نحو مطلوبی صورت پذیرد.

جا دارد از کلیه عزیزانی که در طول سالیان قبل در شورای داوری به بهترین شکل ممکن به امر مهم داوری در دعاوی مختلف پرداختند تشکر کنم.

بدون تردید هیأت رئیسه خانه سینما، مدیرعامل و روسای محترم انجمن‌ها در این مسیر همراهتان خواهند بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha