۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 85480990
T T
۸ نفر

برچسب‌ها

خیابان ستاره همدان با ۸۵۰ میلیارد ریال تامین اعتبار تعریض شد

همدان-ایرنا- مدیر منطقه یک شهرداری همدان از بهره برداری پروژه تعریض خیابان خیابان ستاره حد فاصل بین چهارراه پاستور و خیابان هنرستان با صرف ۸۵۰ میلیارد ریال اعتبار در راستای سهولت رفت و آمد شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرتضی حضرت زاده روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: پروژه تعریض خیابان ستاره، حدفاصل چهارراه پاستور و خیابان هنرستان با تملک و تخریب ملکی به ارزش هشتصد و پنجاه میلیارد ریال، اسفندماه سال قبل آغاز شد و هم اکنون کمتر از سه ماه به پایان رسید و تحویل شهروندان همدانی شد.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین خواسته‌هایی که شهروندان همدان دارند بهبود وضعیت تردد و سهولت در رفت و آمد است،افزود: تعریض و بازگشایی معابر تاثیر به سزایی در کاهش بار ترافیکی محلات دارد و باعث به وجود آمدن حس رضایت‌مندی در همشهریان خواهد شد.

حضرت زاده با اشاره به اینکه معابر شهری بیش‌ترین فضای شهری را اشغال کرده‌اند و دارای مهم‌ترین کارکرد در تکاپوی شهری هستند،افزود: معابر، حلقه‌های واسط و رشته‌های ارتباطی بناها و سایر فضاهای شهری هستندکه اگر مورد توجه قرار گیرند، بیش‌ترین کارکرد را در زندگی شهری داشته و همچنین حیاتی‌ترین نقش‌ها را برای پویایی یک شهر رقم می‌زنند.

خیابان ستاره همدان با ۸۵۰ میلیارد ریال تامین اعتبار تعریض شد

مدیر منطقه یک شهرداری همدان خاطرنشان کرد: یک طراحی و اصلاح هندسی صحیح در معابر شهری، بسیاری از مشکلات توسعه‌ای و زیست‌محیطی و معضلات روانی و اجتماعی را در شهر کاهش خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه احساس رضایت شهروندان از محیط شهری و خدماتی که شهرداری ارائه میدهد، عامل مهمی درجهت ایجاد انگیزه در مردم برای مشارکت در توسعه شهری و بهبود کیفیت محل سکونت خویش است عنوان کرد رضایت شهروندان از عملکرد مدیریت شهری موجب ترغیب آنان برای همکاری با نهادهای شهری در جهت انجام بهتر وظایف و ارائه خدمات در سطح شهر می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha