فرزانه توسلی: پتانسیل قهرمانی در آسیا را داریم/ حیف است در جام جهانی نباشیم

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم ملی فوتسال زنان گفت: تیم ما پتانسیل قهرمانی دارد و در دوره‌های قبل ثابت کرد که می‌تواند قهرمان شود.

به گزارش ایرنا، فرزانه توسلی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال زنان ایران امروز شنبه درباره شرایط تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا، اظهار کرد: ما اولین اردوی تیم ملی را در سال جدید داشتیم، قبل از آن تمرینات بدنسازی تقریبا از اردیبهشت از سر گرفته شد. لازم است ما این اردوها را داشته باشیم و چه بهتر که بیشتر و مداوم باشد چون فرصتی برای مسابقات داخل سالن نداریم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال زنان در رابطه با حمایت فدراسیون فوتبال در سال‌های گذشته بیان کرد: این تیم پتانسیل قهرمانی دارد. در دوره‌های قبل ثابت کرد که می‌تواند قهرمان شود. امسال کار سخت است و امیدوارم که همه از فدراسیون فوتبال گرفته تا رسانه‌ها از این تیم حمایت لازم را داشته باشند تا دوباره در سکوی قهرمانی قرار بگیریم.

وی در رابطه با حضور تیم ملی فوتسال در جام ملت‌ها پس از ۷ سال گفت: قهرمانی دور از دسترس نیست اما شاکله تیم خیلی تغییر کرده است. ما بازیکنان جوان را در کنار بازیکنان با تجربه داریم که این بازیکنان جوان برای رسیدن به آمادگی نیاز به بازی‌های تدارکاتی دارند و اردوهای مستمر باید برگزار شود. اگر همه کمک کنند رفتن روی سکوی قهرمانی دور از دسترس نیست.

گلر تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان عنوان کرد: امسال مسابقات داخل سالن، مقدماتی جام جهانی و پس از آن جام ملت‌های آسیا را داریم. من همین جا از تمامی باشگاه‌ها می‌خواهم که مثل همیشه حمایت کنند چون نصف آمادگی این بازیکنان در داخل باشگاه‌ها رقم می‌خورد. در کنار آن فدراسیون فوتبال نگاه ویژه داشته باشد چون ما ۶-۷ سال از میادین دور بودیم و آخرین قهرمانی ما در سال ۲۰۱۸ بوده است. این تیم که جوان شده نیاز به بازی‌های دوستانه دارد.

وی افزود: ما که دو دوره قهرمان آسیا شدیم هدف‌مان حضور در جام جهانی است. خوشبختانه جام جهانی به فوتسال به جام جهانی اضافه شد و نگاه‌ها را در دنیا به این رشته تغییر داد. سرمایه‌گذاری بیشتری از این پس در فوتسال خواهد شد و ما که ۲ دوره قهرمان شده‌ایم حیف است در جام جهانی نباشیم. همه از این تیم انتطار دارند ما هم تلاش می‌کنیم به این هدف دست پیدا کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha