۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۵۲
کد خبرنگار: 1048
کد خبر: 85480005
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

سیستان و بلوچستان به همت دولت سیزدهم تبدیل به کارگاه سازندگی شده است

زاهدان - ایرنا - امام جمعه موقت زاهدان گفت: سیستان و بلوچستان به همت دولت مردمی سیزدهم از شمال تا جنوب این استان تبدیل به یک کارگاه سازندگی شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی در خطبه های این هفته نماز جمعه زاهدان اظهار کرد: در آستانه سفر رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان هستیم تلاش های دولت سیزدهم نسبت به گذشته این استان را به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل کرده که موجب رشد و ترقی این نقطه از ایران اسلامی در راستای دستاوردهای نظام می‌شود.

وی بیان کرد: یکی از دلایلی که دشمن می‌تواند به یک کشور ورود پیدا کند سرمایه های هر کشوری را به یغما ببرند یکی از دلایل آن این است که جامعه از نسل جوان خالی شود نسل جوان می‌تواند با توطعه و زیاده خواهی دشمن مقابله کند.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: دشمن سالهاست تلاش کرده تا فرهنگ تک فرزندی یا فرزند کمتر زندگی بهتر را در کشور نهادینه کند.

وی ادامه داد: امروز یکی از دلایل مهم شیوع افسردگی در جامعه تک فرزندی یا فرزند کم است باید تلاش کنیم این فرهنگ غلط فرزند کمتر از جامعه برچیده شود.

حجت الاسلام رمضانی گفت: ازدواج و طلاق ۲ عنصر سلامت و استواری و تزلزل جامعه است متاسفانه هر چه نرخ ازدواج در جامعه پایین تر و نرخ طلاق بالا برود استواری جامعه کمتر می شود.

وی بیان کرد: همه کسانی که در این خصوص وظیفه ای دارند باید در راستای گام دوم انقلاب و سبک زندگی فرزندآوری بیشتر را تقویت کنند تا جامعه ای سالم داشته باشیم.

امام جمعه موقت زاهدان با اشاره به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر افزود: امروز تقریبا ما همه جنگ ها از جمله جنگ سرد، جنگ نرم و جنگ ترکیبی ادراکی و شناختی را تجربه کرده‌ایم.

وی بیان کرد: دشمن با پشتیبانی استکبار غرب و شرق آن زمان خرمشهر را در تسخیر خود درآورد تا به همگان بفهماند که کشوری قوی است اما رزمندگان اسلام با امکانات بسیار کم در حالی که به ذهن دشمن هم خطور نمی‌کرد توانستند خرمشهر را فتح کنند که بسیار امیدوار کننده بود.

حجت الاسلام رمضانی به جنایات رژیم منحوس صهیونیسم اشاره کرد و گفت: حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و عملیات افتخار آفرین وعده صادق که با هشدار قبلی با موفقیت انجام شد عملیاتی با فرماندهی هدایت آفرین رهبر معظم انقلاب صورت گرفت و ضربه بزرگی به دشمن وارد شد به طوریکه دشمن از همه امکانات خود برای خنثی کردن آن استفاده کرد.

وی ادامه داد: عملیات که در آن پیروان حضرت علی (ع) و عاشقان امام حسین (ع) ثابت کردند که هرگز از دشمن نمی هراسند و ثابت کردند که هر گاه نیاز باشد ضربه مهلکی به دشمن بزنند دریغ نخواهند کرد و دشمن را شکست می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha