همایش پیاده روی خانوادگی در ارومیه برگزار شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۰۰
کد خبر: 85479889
همایش پیاده روی خانوادگی در ارومیه برگزار شد

ارومیه- ایرنا- همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت سالروز جوانی جمعیت و دهه کرامت در ارومیه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این همایش پیاده روی از ساعت هشت صبح روز جمعه از اول خیابان دفاع مقدس ارومیه کنار مجموعه ورزشی تختی این شهر با شعار دختر قوی، مادر قوی و ایران قوی آغاز شد و تا پایان این خیابان و کنار فرهنگ‌سرای قرآن و عترت شهرداری ارومیه ادامه یافت.

در این همایش پیاده روی، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم ارومیه به صورت خانوادگی حضور یافتند و با شور و نشاط، مسیر پیاده روی را طی کردند.
آب و هوای اردیبهشت ماه ارومیه یکی از مثال زدنی‌ترین روزهای این شهر است که همایش های پیاده روی و کوهنوردی مختلفی در این مدت برگزار می‌شود.

همایش پیاده روی خانوادگی در ارومیه برگزار شد
حضور پرشور نوجوانان و بانوان در این همایش پیاده روی خانوادگی بسیار نمود داشت و شهروندان، در صبح جمعه خنک بهاری شهر ارومیه مسیر بیش از ۲ کیلومتری را با نشاط خاصی طی کردند.

همایش پیاده روی خانوادگی در ارومیه برگزار شد

در این همایش، یاد و خاطره شهیده فاطمه تیموری و شهید مدافع حرم شهید شاخص جامعه ورزشکاران کشور شهید سعید شبان گرامی داشته شد و از تمثال شهید سعید شبان با حضور پدر این شهید بزرگوار رونمایی شد.

در پایان این همایش به قید قرعه به هشت نفر از شرکت کنندگان جوایزی چون دوچرخه و به ۶۰۰ نفر دیگر جوایز ارزنده و نفیس اهدا شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha