۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۹:۴۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85479798
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰ فقره سرقت منزل در استان بوشهر کشف شد

بوشهر-ایرنا- رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر  گفت: اجرا طرح سه روزه  ویژه مقابله با سارقان منزل در این استان منجر به کشف ۳۰ فقره سرقت و دستگیری ۹ سارق شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ کارآگاه جوشن سهرابی روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اجراخواسته و مطالبه به حق شهروندان با هماهنگی انجام شده، طرح عملیاتی ویژه مقابله با سارقان برای مدت زمان سه روز در دهه سوم اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری و همراهی دستگاه قضایی در سطح استان اجرا شد.

وی بیان کرد: تلاش شبانه‌روزی همکاران منجر به شناسایی و دستگیری ۲ باند سارقان غیر بومی، کشف ۳۰ فقره سرقت منزل و استرداد اموال مکشوفه به افراد مال باخته شد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر تصریح کرد: با هدف کاهش سرقت افزایش خود مراقبتی شهروندان در نگهداری از اموال، انتقال طلاجات به صندوق امانات در بانک ها و حضور فرد مراقب در روزهای تعطیل در منزل به ویژه سه روز آخر هفته مورد توجه جدی قرار گیرد.

سهرابی ادامه داد: با اجرا اثر بخش این طرح‌ها و از همه مهم تر همیاری و همکاری اکثر شهروندان در خود مراقبتی و تلاش مجموعه پلیس آگاهی استان تاکنون ۷۶درصد پرونده‌های معوق و جاری سرقت در استان بوشهر کشف شده است.

وی افزود: خروجی این تلاش‌ها کاهش ۳۵ درصدی وقوع سرقت منزل در دو ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل بوده است.

سهرابی عنوان کرد: پلیس استان بوشهر تلاش خواهد کرد با کمک شهروندان روند کاهشی تا پایان سال استمرار داشته و نتایج مطلوب تری حاصل شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha