۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۸:۵۸
کد خبرنگار: 2170
کد خبر: 85479511
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

تمامی جایگاه‌های سوخت در کیش فعال است/ کیشوندان از کارت سوخت شخصی استفاده کنند

کیش- ایرنا- رییس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کیش در رابطه با انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی جایگاه‌های سوخت در این جزیره گفت: هم اکنون هر سه جایگاه سوخت جزیره فعال است و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

حسن سالاری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: صبح امروز از ساعت ۹ تا ۱۲، فقط جایگاه سوخت مجاور شرکت نفت کیش به دلیل به روز رسانی نرم افزارهای مربوطه، طی سه ساعت غیر فعال بود که هم اکنون پس از انجام اقدامات لازم در حال خدمات رسانی است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز جزیره وجود ندارد، افزود: مصرف روزانه بنزین در کیش ۱۰۰ هزار لیتر است و مشکلی در تامین آن وجود ندارد.

رییس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کیش با گلایه از تمایل نداشتن کیشوندان برای استفاده از کارت‌های سوخت شخصی، بیان کرد: طبق آیین نامه اجرایی ۱۴۰۲، حداکثر باید ۱۰ درصد از مصرف روزانه بنزین در هر منطقه از طریق کارت‌های سوخت جایگاه‌ها تامین شود که متاسفانه این رقم در کیش حدود ۴۲ درصد است.

وی با اعلام اینکه، ۶ کارت آزاد بنزین در سه جایگاه سوخت این جزیره فعال است، اضافه کرد: درصدد سوق دادن کیشوندان به استفاده از کارت‌های سوخت شخصی و کاهش کارت سوخت جایگاه‌ها هستیم.

به گزارش ایرنا، صبح امروز تصاویری از صف‌های طولانی مقابل جایگاه‌های سوخت جزیره کیش در فضای مجازی منتشر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha