دولت قفل ۹ ساله یک طرح آموزشی درمانی بابل را شکست

ساری - ایرنا - دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی دولت پس از ۹ سال با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی بهره‌برداری شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، با حضور بهرام عین اللهی روز پنجشنبه همزمان با دور دوم سفر استانی هیات دولت به مازندران این طرح آموزشی درمانی در محوطه دانشگاه علوم پزشکی بابل افتتاح شد.

این دانشکده در زمینی به گستره پنج هزار متر مربع در ۶ طبقه با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی برای بهره مندی دانشجویان دندانپزشکی سراسر کشور که در این دانشگاه تحصیل می کنند افتتاح شد.

عملیات اجرایی این طرح که از سال ۱۳۹۵ آغاز شده بود راکد ماند و با تخصیص اعتبار از سوی دولت این طرح آموزشی عمرانی افتتاح شد.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی که از صبح امروز همزمان با دور دوم سفر هیئت دولت با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر در بابلسر برنامه های خود را آغاز کرد بعد از بازدید از بیمارستان شهید رجایی بابلسر برای افتتاح چند طرح عمرانی و زیر ساختی وارد بابل شد.

دولت قفل ۹ ساله یک طرح آموزشی درمانی بابل شکست

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دقایقی پیش از طریق فرودگاه بین‌المللی شهدای ساری به مازندران سفر کرد و با استقبال نمایندگان ارشد استان از جمله آیت‌الله محمدباقر محمدی لایینی نماینده ولی فقیه در مازندران، استاندار و تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس وارد مازندران شد.

در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور برخی چهره‌های شاخص ورزشی، فرهنگی و هنری از جمله محمدرضا اسحاقی هنرمند برجسته موسیقی، حسن یزدانی چهره نامدار کشتی و سپیده بابایی عضو تیم ملی کشتی آلیش حضور داشتند.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.

از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال انجام است و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.

دولت قفل ۹ ساله یک طرح آموزشی درمانی بابل شکست

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha