فیلم| وزیر بهداشت دانشکده دندانپزشکی بابل را راه‌اندازی کرد
عکس آرشیو است

ساری- ایرنا- وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی که آیت‌الله رئیسی را در دور دوم سفر استانی به مازندران همراهی می‌کند، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بابل را افتتاح کرد.

به گزارش ایرنا، عملیات ساخت این دانشکده از سال ۱۳۹۵ در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع آغاز شد و عملیات اجرایی ساخت آن در اردیبهشت به پایان رسید .

برای احداث دانشکده دندانپزشکی بابل در پنج طبقه ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است .

بهرام عین اللهی،‌ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه دیگر اعضای هیات دولت در دور دوم سفر آیت الله رئیسی به مازندران سفر کرده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران وزیر بهداشت، معاونان و مدیران ستادی وزارت بهداشت همزمان با دومین سفر رئیس جمهور و هیات دولت سفر کردند.

افزون بر این بازدید، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از طرح های عمرانی بهداشتی و درمانی شهرستان های گلوگاه، بهشهر، نکا و میاندورود دیدن می‌کند.

رئیس سازمان غذا و دارو این وزارتخانه از مجموعه های بهداشتی درمانی سوادکوه و آمل بازدید می کند و معاون درمان وزیر بهداشت در شهرستان های فریدونکنار و بابلسر معاونان آموزشی و تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در جمع اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاونان پرستاری و دانشجویی فرهنگی وزیر بهداشت در میز خدمت ارتباط مرمی با رئیس جمهور مستقر در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران حضور دارند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی امروز همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در قالب سفر استانی به مازندران سفر کرد.

بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، فاز تکمیل آبرسانی به شهر ساری، پارک جنگلی ۵۰۰ هکتاری ساری، شرکت در جشن احیای واحدهای تولیدی راکد و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با مردم ساری و نوشهر، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های سفر رئیس‌ دولت سیزدهم به مازندران در دور دوم سفرهای استانی است.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.

از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال انجام است و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha