معاون علمی رئیس جمهور از واحدهای تولیدی صنعتی مازندران دیدن کرد

ساری-ایرنا- معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور که آیت‌الله رئیسی را در دور دوم سفر استانی به مازندران همراهی می‌کند، صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در شهرستان سوادکوه از واحدهای گروه صنعتی فولاد بهمن و مازرون فوم در شهرک صنعتی بشل این شهرستان دیدن کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، روح الله دهقانی فیروزآبادی به عنوان نماینده دولت،‌در این سفر از واحدهای صنعتی شهرستان های سوادکوه ،‌قائمشهر و بهشهر بازدید می‌کند.

دهقانی فیروآبادی در ادامه سفرش به مازندران گلخانه تولید محصولات آکواپونیک در پارک علم و فناوری مازندران را افتتاح می کند و پس از آن در جمع مدیران شرکت‌های دانش بنیان و فناور استان حضور به تبیین سیاست‌های دولت خواهد پرداخت.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی امروز همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در قالب سفر استانی به مازندران سفر کرد.

بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، فاز تکمیل آبرسانی به شهر ساری، پارک جنگلی ۵۰۰ هکتاری ساری، شرکت در جشن احیای واحدهای تولیدی راکد و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با مردم ساری و نوشهر، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های سفر رئیس‌ دولت سیزدهم به مازندران در دور دوم سفرهای استانی است.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.

از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال انجام است و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha