محدودیت‌های ترافیکی ویژه سفر رئیس جمهور به مازندران اعلام شد

ساری - ایرنا- پلیس راهور همزمان با دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به مازندران محدودیت های ترافیکی در شهرهای ساری، قائمشهر و نوشهر اعمال کرد.

به گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی پلیس مازندران شامگاه چهارشنبه اعلام کرد: با توجه به حضور رئیس جمهور در استان مازندران تمهیدات ترافیکی برگزاری مراسمات به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

۱_ شهرستان ساری:

محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه های ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت در خیابان های جمهوری، ملامجدالدین و میادین ساعت و شهدا شهرستان ساری و کلیه معابر منتهی به خیابان های فوق الذکر اعمال و از شهروندان تقاضا می شود از مسیرهای جایگزین مانند : ۱-خیابانهای عسگری محمدیان و داراب ۲_خیابان های امیرمازندرانی و خزر ۳_خیابان های شمشیربند و کمربندی ولیعصر (عج) ۴_خیابان معلم‌ها جهت تردد استفاده کنند.

۲_ شهرستان قائمشهر:

محدودیت‌های ترافیکی در روز پنجشنبه مورخه ۲۷ اردیبهشت در خیابان‌ها ۱۶ متری، امام خمینی(ره)، ولیعصر(عج) و رازی و کلیه معابر منتهی به خیابان های فوق الذکر اعمال و از شهروندان تقاضا می شود از مسیرهای جایگزین مانند : عدالت و تهران جهت تردد استفاده کنند.

۳- شهرستان نوشهر:

محدودیت‌های ترافیکی در روز جمعه مورخه ۲۸ اردیبهشت در محورهای دوراهی دریابانی و خیابان شهید عماالدین کریمی، میدان همافران، خیابان ۱۵ خرداد، میدان نماز، تقاطع انقلاب و مصلی و کلیه معابر منتهی به خیابان های فوق الذکر اعمال و از شهروندان تقاضا می شود از مسیرهای جایگزین مانند : ۱_خیابان انقلاب ۲- خیابان فردوسی۳- خیابان رازی۴- خیابان ولیعصر(عج) ۵-میدان بندر ۶- کمربندی نوشهر به چالوس جهت تردد استفاده نمایند.

بنابرین از شهروندان فهیم و محترم استان مازندران تقاضا داریم از وسایل نقلیه شخصی خودداری و از مسیرهای جایگزین جهت تردد استفاده کرده و برای حضور در مراسم، ضمن استفاده از وسایل نقلیه عمومی، از توقف خودروها در مسیرها و معابر اعلامی جهت روانسازی ترافیک خودداری و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت توقف در محدوده های اعلامی، خودروها توسط خودروبر به پارکینگ منتقل‌ می شود.

محدودیت‌های ترافیکی ویژه سفر رئیس جمهور به مازندران اعلام شد

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری - ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت - همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در قالب سفر استانی مهمان مازندرانی‌ها است.

بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، سد گلورد، طرح تکمیل آبرسانی به شهر ساری، پارک جنگلی ۵۰۰ هکتاری ساری و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های هفدهمین سفر رئیس‌ دولت سیزدهم در دور دوم سفرهای استانی است.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.

از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال انجام است و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha