ادای احترام معاون رئیس جمهور به مقام شامخ شهدا در کلاردشت

ساری- ایرنا- -معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در مزار شهدای گمنام و مدافع حرم و دفاع مقدس کلاردشت، ضمن قرائت فاتحه، نام و یاد شهیدان والامقام را گرامی داشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی سلاجقه همزمان با دومین دور سفر رئیس جمهور به استان مازندران برای بررسی معضلات زیست محیطی وارد این استان شد.

معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در این سفر از رودخانه حفاظت شده سرآبرود و اثر طبیعی ملی قلل سه گانه عمل کوه کلاردشت را بازدید خواهد کرد.

سلاجقه در ادامه برنامه سفر خود از واحد های صنعتی و تصفیه خانه مرکزی و سامانه دفع سپتاژ شهرک صنعتی سلمانشهر عباس آباد در غرب مازندران بازدید خواهد کرد.

نشست نخبگانی با هدف بررسی مسایل و مشکلات شهزستان های عباس آباد و کلاردشت و تبیین دستاوردها و اقدامات عملی حوزه محیط زیست دولت سیزدهم در مازندران از یدگر برنامه های معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور است.

ادای احترام معاون رئیس جمهور به مقام شامخ شهدا

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی امروز همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در قالب سفر استانی به مازندران سفر کرد.

بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، فاز تکمیل آبرسانی به شهر ساری، پارک جنگلی ۵۰۰ هکتاری ساری، شرکت در جشن احیای واحدهای تولیدی راکد و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با مردم ساری و نوشهر، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های سفر رئیس‌ دولت سیزدهم به مازندران در دور دوم سفرهای استانی است.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.

از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال انجام است و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha