۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۰۶
کد خبرنگار: 5369
کد خبر: 85478046
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هلاکت ۱۲ نظامی صهیونیست در عملیات ترکیبی گردان‌های القسام + فیلم

تهران- ایرنا- مقاومت فلسطین از حملات گسترده خود به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه و هلاکت دست کم ۱۲ نفر از آنها در عملیاتی ترکیبی در اردوگاه جبالیا در شمال این منطقه خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه نیو پرس، گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس با راکت «الیاسین۱۰۵» یک بولدوزر ارتش رژیم صهیونیستی را در اردوگاه جبالیا هدف قرار داد.

این گردان ها اعلام کرد که به وسیله پهپاد، یک راکت ضدنفر را روی مجموعه‌ای از نیروهای اشغالگر در اردوگاه جبالیا پرتاب کرده است.

گردان های القسام در بیانیه دیگری هم از عملیات ترکیبی خود علیه ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد و اعلام کرد: یک یگان ارتش رژیم صهیونیستی را که در یک خانه پناه گرفته بودند، با دو راکت هدف قرار داده و با آن‌ها درگیر شدیم و به محض اینکه نیروهای امدادی به مکان درگیری رسیدند، با بمب «شواظ» تانک مرکاوای آنها را هدف قرار دادیم. بعد از اینکه نظامیان رژیم اسرائیل تلاش کردند تا سلاح و تجهیزات برجای مانده آنها را بردارند، نیروی هوایی رژیم صهیونیستی به شکل وحشیانه منطقه را بمباران کرد.

این بیانیه افزود: در این عملیات ترکیبی، دست‌کم ۱۲ نظامی صهیونیست کشته شدند.

در همین راستا، گردان‌های ابوعلی مصطفی دیگر گروه مقاومت فلسطین نیز از حمله راکتی به نیروهای اشغالگر در شرق اردوگاه جبالیا خبر داد.

گروه تیپ ناصر صلاح الدین نیز اعلام کرد که طی یک عملیات مشترک با گردان‌های القسام یک نفربر ارتش صهیونیستی را از مسافت صفر بوسیله بمب چسبنده منفجر کرد و سرنشینان آن کشته یا زخمی شدند.

این گروه در بیانیه دیگری اعلام کرد که در یک عملیات مشترک با سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین شهرک صهیونیست‌نشین سدیروت در اطراف نوار غزه را با ۲ راکت ۱۰۷هدف قرار داده‌است.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرومی‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha