آیت الله جوادی آملی از تلاش‌های دولت در بخش‌های مختلف تقدیر کرد

قم - ایرنا - آیت الله عبدالله جوادی آملی در دیدار امروز ( جمعه ) رئیس جمهور از تلاش‌های دولت در بخش‌های مختلف تقدیر و بر لزوم بهره‌برداری بهینه از ذخایر و منابع ثروت‌آفرین کشور در اداره امور جامعه تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جریان برنامه‌های دور دوم سفر استانی قم به دیدار آیت الله جوادی آملی از مراجع عظام تقلید رفت و با وی گفت و گو کرد.

رئیس جمهور در این دیدار از اقدامات دولت برای توانمندسازی اقشار کمتر برخوردار و رفع فقر در عین حفظ کرامت مردم، کاهش نرخ بیکاری، افزایش تولید و کاهش فقر گزارشی ارائه نمود.

وی درباره عملکرد دولت در زمینه اجرای عدالت گفت: دولت تمام همت خود را برای مبارزه با فساد در تمامی لایه‌ها مصروف داشته‌ و در این رابطه اقدامات موثری انجام داده است.

وی  همچنین به تشریح اقدامات دولت در زمینه افزایش تولید در حوزه نفت و گاز پرداخت.

رئیسی با اشاره به عملیات وعده صادق خاطرنشان کرد: تدابیر اتخاذ شده در انجام عملیات وعده صادق، موجب هماهنگی حداکثری بین میدان، دیپلماسی و رسانه و تحقق کامل اهداف این عملیات شد و در نتیجه مردم نیز با هر سلیقه‌ای از این حرکت غرورآفرین تمجید کردند.

آیت‌الله جوادی آملی نیز دراین دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌های دولت در بخش‌های مختلف، بر لزوم افزایش تولید و بهره‌برداری بهینه از ذخایر و منابع ثروت‌آفرین کشور در اداره امور جامعه و توجه مضاعف به کرامت مردم در عین رفع دغدغه‌های معیشتی آنها تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از بیانات خود، عملیات غرورآفرین وعده صادق را موجب افتخار دانست و تصریح کرد: این اقدام همراه با عقلانیت انجام شد.

آیت الله رئیسی روز گذشته (پنجشنبه) در دور دوم سفرهای استانی وارد استان قم شد.

افتتاح پروژه های مختلف، حضور و سخنرانی در میان اقشار مختلف مردم در حرم حضرت معصومه(س)، دیدار با علما در مدرسه علمیه فیضیه، شرکت در نشست شورای اداری استان و دیدار و گفت و گو با مراجع تقلید از مهمترین برنامه های وی در این سفر بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha