مردم با حضور در انتخابات به تشکیل مجلس قوی کمک کنند

تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایچان شرقی و امام جمعه تبریز از مردم خواست تا با مشارکت در انتخابات، زمینه تشکیل مجلس قوی را فراهم کنند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم روز جمعه با حضور در مسجد انگجی تبریز و پس از انداختن رای خود به صندوق، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله دوم انتخابات نیز همانند مرحله نخست از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و فرقی ندارد.

وی از همه افرادی که در مرحله نخست شرکت کرده یا توفیق حضور نداشتند درخواست کرد تا با حضور پرشور خود و انتخاب افراد اصلح، مجلسی قوی با حضور نمایندگانی قوی را تشکیل دهند که منافع نظام اسلامی را دنبال کنند.

وی ادامه داد: مجلس قوی می تواند به نظام کمک کند و نظام را تقویت کند.

آل هاشم از منتخبین مردم نیز خواست برای پیشرفت کشور، استان و شهرها و حوزه های انتخابیه تلاش کنند و به دور از مسائل سیاسی و جناجی، پیرو رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت منافع ملی و عمومی گام بردارند.

به گزارش ایرنا، دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز همزمان با ۱۵ استان دیگر در سه حوزه انتخابیه «تبریز، آذرشهر و اسکو»، «میانه» و «شبستر» در آذربایجان شرقی شروع شده است و یکهزار و ۳۲۷ شعبه اخذ رای برای این دوره پیش‌بینی شده است.

آذربایجان شرقی ۱۹ کرسی در مجلس دارد که ۱۳ نماینده در دور نخست انتخابات مجلس دوازدهم راهی مجلس شدند و سرنوشت ۶ کرسی به دور دوم کشیده شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha