۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۵۰
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 85471146
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اسبقیان: میزان پاداش المپیکی‌ها به زودی اعلام می‌شود

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۵۰
کد خبر: 85471146
اسبقیان: میزان پاداش المپیکی‌ها به زودی اعلام می‌شود

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی گفت: پاداش المپیکی‌ها به زودی اعلام و بحث کارشناسی روی آن انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، محمدشروین اسبقیان در مسابقات انتخابی تیم ملی تیراندازی باکمان، اظهار داشت: امروز بازدیدی از انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا داشتم و بیش از ۲۰ ورزشکار نوجوان و جوان دختر و پسر امروز در این رویداد و در این رقابت بسیار خوب شرکت کردند.

وی افزود: کار خوبی را غلامرضا شعبانی بهار انجام داد که قابل تامل بود و گزارش این دیدار را به استحضار وزیر ورزش می‌رسانم و از زیرساخت‌های خوب فدراسیون چون ساختمان و خوابگاه بازدید کردم. حرکت منظم، منسجم و خوبی را در تیروکمان شاهد بودم و چشم‌انداز خوبی را برای این فدراسیون می‌‍بینم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش عنوان کرد: پاداش المپیکی‌ها به زودی اعلام و بحث کارشناسی روی آن انجام می‌شود. کارهای خوبی از هاشمی شاهد بودید که پرداخت پاداش قهرمانان در دوسال گذشته بلافاصله با پیگیری او و عنایت رئیس جمهور انجام شد.

وی گفت: این موضوع پیام دارد که ورزشکاران در آستانه حضور در المپیک و پارالمپیک پاریس پاداش‌های خود را گرفتند و ایجاد انگیزه می‌کند و شاهد بهبود عملکرد و رکوردهای آنها خواهیم بود. این نشان می‌دهد که وزارت ورزش و جوانان تمام هم و غمش این است که ورزشکاران ما در آرامش در بازی‌های المپیک پاریس آماده شوند بنابراین در فکر پاداش‌ها هم هستیم. قطعا مدیریتی که در وزارت ورزش حاکم است و هاشمی به دلیل اشرافیت کامل و روحیه ورزشکاری دارد و خودش ورزشکار بوده است، کارهای خوبی را انجام می دهیم که طی ۴ ماه آتی مشخص می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha