۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۰:۵۷
کد خبرنگار: 1763
کد خبر: 85471031
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

وزیر ورزش: مشکلات بخش «قاهان» قم با امکانات استانی قابل رفع است

ایرنا - قم - وزیر ورزش و جوانان در بازدید از بخش «قاهان» همزمان با سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت به قم، تاکید کرد که عمده مشکلات این بخش با امکانات استانی و محلی قابل رفع است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کیومرث هاشمی روز پنجشنبه با حضور در این منطقه ضمن دیدار با مردم و مسئولان بخش قاهان، گفت: دولت مردمی به دنبال حضور در دورترین مناطق کشور است تا مشکلات را احصا و در این میان سعی می‌کند با بودجه کشور و ظرفیت مردمی مشکلات را حل کند.

وی افزود: یکی از مشکلات مهم این بخش، آب است ولی در حوزه ورزش هم برای حل مسائل و نیازهای این منطقه تلاش می‌کنیم.

هاشمی تاکید کرد که اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم نیز باید نسبت به احداث زمین چمن مصنوعی برای این منطقه از اعتبارهای ملی و استانی طبق برآورد منطقه ای اقدام کند.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: پیگیر مشکلات مردم این بخش در هیات دولت خواهیم بود که البته عمده این مشکلات با استفاده از ظرفیت های استانی و محلی و مردمی قابل حل است.

هاشمی گفت: در بخش ورزشی نیز پس از سالها تعامل با مردم درک خوبی از این مشکلات داریم و قطعا تلاش می‌کنیم با عنایت خاصی که رییس جمهور نیز در امور مرتبط به مردم دارد موانع را از سر راه مردم برداریم.

وی بیان کرد: تا زمانی که طرح آمایش ملی به اتمام نرسد، ساخت هیچ سالن ورزشی جدیدی در کشور در دستور کار قرار نخواهد گرفت.

قاهان یکی از بخش های فرمانداری جعفرآباد در ۸۱ کیلومتری قم قرار گرفته است.

آیت الله سید ابراهیم رییسی صبح پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت وارد قم شد. این پانزدهمین سفر از دور دوم سفرهای استانی رییس جمهور است.

طبق برنامه ریزی، رییس جمهور ساعت ۱۱ امروز در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در اجتماع گروه‌های مردمی استان قم سخنرانی خواهد کرد.

دیدار و گفت وگو با شماری از علما و مراجع تقلید، افتتاح چندین طرح عمرانی و بررسی مهم‌ترین مسائل استان قم و پیگیری چگونگی اجرای مصوبات سفر دور نخست سفر از برنامه های آیت الله رییسی در سفر به استان قم است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha