با حضور رییس جمهور؛ هفت هزار و ۲۵۶ واحد مسکونی و زمین در قم واگذار شد

قم - ایرنا - هفت هزار و ۲۵۶ واحد مسکونی و زمین روز پنجشنبه در دومین سفر استانی با حضور رئیس جمهور در استان قم تحویل متقاضیان شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این آمار شامل افتتاح و واگذاری سه هزار و ۷۴۸ واحد مسکن و سه هزار و ۵۰۸ قطعه زمین است.

سه هزار و ۷۴۸ واحد مسکونی؛ شامل ۵۶۰ واحد مسکونی انبوه‌ساز، ۲۰۰ مسکن روستایی، یک هزار و ۴۸۸ واحد خودمالک و یک هزار و ۵۰۰ واحد بافت فرسوده است.

همچنین سه هزار و ۵۰۸ قطعه زمین؛ شامل ۱۱۸ قطعه در قالب طرح «کلید به کلید»، یک‌هزار واحد طرح جوانی جمعیت، یک‌هزار و ۲۵۰ قطعه واگذاری انفرادی، ۶۰۰ قطعه ایثارگران و ۵۴۰ قطعه نیروهای مسلح است.

رئیس‌ جمهور در این سفر از سایت ۵۶۰ هکتاری پردیسان بازدید خواهد کرد و افزون بر افتتاح ۱۷ کیلومتر از بزرگراه قم - کهک، عملیات اجرایی پروژه‌های راهداری این استان به ارزش ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان آغاز می‌شود.

بازدید از آزادراه در حال ساخت شهید سلیمانی، افتتاح پروژه توسعه خطوط و بهسازی ۱۹ کیلومتر "بلاک ساقه- باغیک" به ارزش ۴۲۰ میلیارد تومان، بازدید از فرودگاه قم و بازدید از شهرک در حال ساخت اول "پرنیان" و کلنگ زنی عملیات آماده‌سازی شهرک دوم پرنیان از دیگر برنامه‌های سفر رییس جمهور در روز نخست دور دوم سفر به استان قم خواهد بود.

آیت الله سید ابراهیم رییسی بامداد امروز بیستم اردیبهشت ماه وارد قم شد. 

طبق برنامه ریزی‌های، رییس جمهور ساعت ۱۱ امروز در حرم مطهر حضرت معصومه (س) در اجتماع اقشار مختلف مردم این استان سخنرانی خواهد کرد.

دیدار و گفت وگو با شماری از علما و مراجع تقلید، افتتاح چندین طرح عمرانی و بررسی مهمترین مسائل استان قم و پیگیری اجرای مصوبات سفر دور نخست سفر از برنامه های آیت الله رییسی در سفر به استان قم است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha