دسترسی آسان به کتاب‌های ناشران با «رمزینه پاسخ سریع»

تهران- ایرنا- در سی‌وپنجمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سهولت بیشتر دسترسی مخاطبان به کتاب‌های عرضه شده، در کتیبه عنوان هر غرفه یک «رمزینه پاسخ سریع» (Qr code) طراحی شده است و مراجعه کنندگان می‌توانند با اسکن آنها از موجودی کتاب‌های هر ناشر در تلفن‌های همراه خود باخبر شوند و جلد کتاب‌ها به همراه سال نشرشان را ببینند.

به گزارش ایرنا از سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در رویداد سی‌وپنجم برای سهولت بیشتر دسترسی مخاطبان به کتاب‌های عرضه شده، در کتیبه عنوان هر غرفه یک رمزینه پاسخ سریع طراحی شده است و مراجعه کنندگان می‌توانند با اسکن آنها از موجودی کتاب‌های هر ناشر در تلفن‌های همراه خود باخبر شوند.

یکی از مشکلات مخاطبان نمایشگاه کتاب در سال‌های گذشته شلوغی بیش از حد غرفه‌ها بود به نحوی که برخی از مراجعه کنندگان ناچار بودند بعضا دقایق زیادی را منتظر شوند تا غرفه نشر موردنظرشان خلوت شود و بتوانند ویترین آن نشر را ببینند.

دسترسی آسان به کتاب‌های ناشران با «رمزینه پاسخ سریع»
دسترسی آسان به کتاب‌های ناشران با «رمزینه پاسخ سریع»

در سی‌وپنجمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سهولت بیشتر دسترسی مخاطبان به کتاب‌های عرضه شده، در کتیبه عنوان هر غرفه یک «رمزینه پاسخ سریع» (Qr code) طراحی شده است و مراجعه کنندگان می‌توانند با اسکن آنها از موجودی کتاب‌های هر ناشر در تلفن‌های همراه خود باخبر شوند و جلد کتاب‌ها به همراه سال نشرشان را ببینند.

بنابراین زمان دسترسی مخاطبان به کتاب‌های هر ناشر و تازه‌های هر غرفه کوتاهتر شده است و مراجعه کنندگان می‌توانند از غرفه ناشران بیشتری بازدید کنند.

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت (۱۴۰۳) در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha