نخستین رویداد ملی تبادل فناوری صنعت پزشکی کشور برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شهرک‌های صنعتی تهران با اشاره به توسعه فناوری صنعت پزشکی کشور گفت: همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران هلث در روزهای پایانی اردیبهشت ماه سال جاری ( ۲۹ اردیبهشت تا اول خردادماه )، نخستین رویداد ملی تبادل فناوری صنعت پزشکی کشور برگزار می‌شود.

سعید صادقی امروز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: با توجه به سیاست‌گذاری‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شبکه فن‌بازار ملی ایران در رفع نیازهای فناورانه بنگاه‌های اقتصادی و همچنین کمک به ارتقای بهره‌وری در صنایع کشور با استفاده از ظرفیت مراکز فناوری، شرکت‌های دانش بنیان و فناور محور داخلی، در نظر است نخستین رویداد ملی تبادل فناوری صنعت پزشکی کشور در روز دوم نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳ (۳۰ اردیبهشت) با حضور کلیه صنایع متقاضی فناوری و شبکه فناوران کشور برگزار می‌شود.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی تهران افزود: در نمایشگاه ایران هلث علاوه بر برپایی پاویون شرکت شهرک‌های صنعتی با حضور واحدهای تولیدی دانش بنیان و صادرات محور فعال در رشته تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، این رویداد نیز پیش‌بینی شده و فراخوان صورت گرفته تا از سراسر کشور نیازهای فناورانه را به شرکت شهرک‌های صنعتی تهران ارسال دارند که تاکنون بیش از ۳۵ نیاز فناورانه واصل شده و پذیرش این فراخوان تا پایان هفته نیز ادامه خواهد داشت.

صادقی ادامه داد: جهت برخورداری از مزایای این رویداد ملی اعم از برگزاری جلسات B۲B با تأمین‌کنندگان نیاز فناوری احصاء شده، کمک به تأمین مالی، ضمانت‌نامه و... نیازها و چالش‌های فناوری خود را در فرم درج شده در لینک شهرک‌های صنعتی ارسال کنید تا اطلاع‌رسانی فناوری‌ها گام مؤثر در توسعه فناوری‌ها در زیست بوم فناوری و نوآوری کشور به صورت عملی اتفاق افتد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha