۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۳:۴۴
کد خبرنگار: 1357
کد خبر: 85466529
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی: ما شکست خوردیم

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۳:۴۴
کد خبر: 85466529
رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی: ما شکست خوردیم

تهران-ایرنا- رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در نامه‌ای سرگشاده، به شکست از مقاومت فلسطین در عملیات «طوفان‌الاقصی» اعتراف کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» در گزارشی درباره «هرتزی هالیوی» رئیس ستاد کل ارتش رژیم اسرائیل نوشت که صهیونیست ها، هالیوی را به خاطر تحمیل بزرگترین شکست نظامی تاریخ به این رژیم و به عنوان کسی که نتوانست شکست را به پیروزی تبدیل کند، به یاد خواهند آورد.

هالیوی امروز در نامه ای سرگشاده خطاب به توده صهیونیست‌ها، به شکست از مقاومت فلسطین در طوفان الاقصی اعتراف کرد.

استعفاها و نامه های عذرخواهی فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی در حالی ادامه دارد که کابینه جنگ این رژیم، امروز بعدازظهر برای بررسی آخرین تحولات مربوط به آتش بس تشکیل جلسه می دهد.

به گزارش ایرنا، پس از استعفای «آهارون هالیوا» رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی، انتظار می رود «هرتزی هالیوی» رئیس ستاد کل ارتش و «رونین بار» رئیس سازمان امنیت داخلی این رژیم (شاباک) نیز به هالیوا پیوسته و از سمت خود استعفا دهند.

پس از استعفای هالیوا، بسیاری از گزارش‌ها و تحلیل‌های رسانه‌های رژیم صهیونیستی حاکی از آن است که شمار زیادی از روسا و فرماندهان ارتش و دیگر مقامات این رژیم از سمت خود استعفا خواهند داد.

«یهودا فوکس» فرمانده منطقه مرکزی ارتش نیز به رئیس ستاد مشترک ارتش اطلاع داده که تا آگوست سال جاری (مرداد/ شهریور) از سمت خود استعفا می‌دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha