۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۸:۰۰
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 85465730
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده ارتباطی روستای میدان دزفول بازگشایی شد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۸:۰۰
کد خبر: 85465730
جاده ارتباطی روستای میدان دزفول بازگشایی شد

دزفول - ایرنا - بخشدار سردشت دزفول گفت: پس از ۴۸ ساعت تلاش بی وقفه سرانجام جاده ارتباطی روستای میدان که در بارندگی‌های روز پنجشنبه قطع شده بود، بازگشایی شد.

حبیب اله سوزنگر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: آبنمای موجود در مسیر ارتباطی روستای میدان این بخش که در اثر بارندگی‌های بسیار در چند ناحیه دچار آبرفتگی و تخریب شده بود با پیگیری صورت گرفته و بسیج همه امکانات، به صورت موقت برای تردد اهالی بازگشایی شد.

وی ادامه داد: بارندگی‌های بی سابقه روز پنجشنبه، طغیان و بالا آمدن سطح رودخانه‌های فصلی را در پی داشت که بر اثر آن جاده‌های دسترسی به سه روستای ماهوربرنجی علیا و سفلا و همچنین روستای میدان بخش سردشت دزفول قطع شد.

بخشدار سردشت دزفول افزود: جاده ارتباطی روستاهای ماهوربرنجی علیا و سفلا با اعزام تیم‌های عملیاتی در بامداد روز جمعه به طور موقت متصل شد ولی جاده روستای میدان به دلیل بالا بودن سطح آب، عملیات بازگشایی این مسیر با دشوار و موانع جدی مواجه بود.

جاده ارتباطی روستای میدان دزفول بازگشایی شد

وی اظهار کرد: ترمیم و بازگشایی موقت جاده ارتباطی روستای میدان با دستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دزفول و بسیج تمام امکانات موجود در منطقه در دستور کار قرار گرفت و سرانجام پس از ۲ روز تلاش شبانه روزی این مهم محقق شد.

سوزنگر ادامه داد: ترمیم و بهسازی اساسی آبنمای روستای میدان و همچنین آسفالت نقاطی از مسیر روستاهای ماهوربرنجی علیا و سفلا در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار گرفته است که این مهم نیز با اولویت در حال پیگیری است.

به گزارش ایرنا، ۱۷۵ میلیمتر بارندگی طی روزهای پنجشنبه و جمعه در شهرستان دزفول موجب آبگرفتگی شدید معابر و خسارت به زیرساخت‌های کشاورزی و عمرانی شهرستان دزفول شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha