۱۲ طرح عمرانی و صنعتی زندان‌های هرمزگان به بهره‌برداری رسید

بندرعباس - ایرنا - ۱۲ طرح صنعتی، عمرانی، ورزشی، کشاورزی و خدماتی در زندان‌های هرمزگان روز پنجشنبه با حضور غلامعلی محمدی رییس سازمان زندان‌ها به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی هرمزگان، همزمان با حضور محمدی رییس سازمان زندان‌ها در هرمزگان که در پی سفر استانی رییس دستگاه قضا انجام گرفته است، در مراسمی به شکل ویدئوکنفرانس ۱۲ طرح به صورت همزمان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این طرح‌ها شامل کارگاه بسته‌بندی صنایع موادغذایی بنیاد تعاون زندانیان‌، زمین‌های چمن مصنوعی زندان‌های میناب و کانون اصلاح‌وتربیت هرمزگان، نمازخانه زندان بندرعباس، خبازخانه‌های اردوگاه رودان و زندان بندرعباس، واحد ملاقات بندرلنگه، اداره مراقبت الکترونیک بندرعباس، آبیاری تحت فشار زمین‌های کشاورزی منطقه راونگ میناب، باشگاه ورزشی ویژه کارکنان و همچنین درمانگاه دندانپزشکی بندرعباس برای استفاده خانواده مددجویان است.

۱۲ طرح عمرانی و صنعتی زندان‌های هرمزگان به بهره‌برداری رسید

رییس سازمان زندان‌ها روز گذشته در جریان برنامه‌های سفر به استان هرمزگان، پس از حضور در بشاگرد و پیگیری امور قضایی این شهرستان، از زندان شهرستان میناب نیز بازدید کرد.

محمدی همچنین به عنوان نماینده رئیس دستگاه قضا در نشست مسئولان قضایی و اجرایی این شهرستان که در محل زندان انجام شد، نیز حضور یافت. در این نشست رئیس دادگستری و فرماندار میناب گزارشی از موضوعات و مشکلات این شهرستان ارائه دادند.

حضور در محل اسکان زندانیان، دیدار با پرسنل و همچنین رصد اقدامات تحولی در بازدید رئیس سازمان زندان‌ها از زندان میناب دنبال شد.

قرار است امروز پنجشنبه نیز برنامه‌های دیگری با محوریت اقدامات قضایی به‌ویژه در حوزه زندانبانی با حضور این مقام قضایی در بندرعباس پیگیری شود.

گفتنی است حضور رییس سازمان زندان‌ها در شهرستان‌های بشاگرد و میناب در راستای برنامه‌های سفر رییس دستگاه قضا به استان هرمزگان بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha