۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۵۱
کد خبرنگار: 5508
کد خبر: 85456619
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

شمار شهدای نوار غزه به ۳۴ هزار و ۳۰۵ نفر رسید/ شهادت ۱۴۱ خبرنگار

تهران- ایرنا- وزارت بهداشت غزه تازه ترین آمار شهدا و مجروحان تجاوزهای رژیم صهیونیستی را منتشر و اعلام کرد که شمار شهدای فلسطین از آغاز تجاوزگری ارتش این رژیم به نوار غزه در هفتم اکتبر۲۰۲۳ (۱۵ مهر۱۴۰۲) به ۳۴ هزار و ۳۰۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در ۵ مورد جنایت در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۳ شهروند فلسطینی را شهید و ۶۴ نفر دیگر را زخمی کرد.

بر اساس این گزارش، با احتساب این شهدا، شمار شهدای فلسطین از آغاز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ (۱۵ مهر۱۴۰۲) به ۳۴ هزار و ۳۰۵ نفر و شمار زخمی ها نیز به ۷۷ هزار و ۲۹۳ نفر رسید.

این در حالی است که حملات امروز رژیم صهیونیستی به شمال اردوگاه النصیرات و نیز شرق اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه به شهادت و زخمی شدن شماری دیگر از ساکنان این منطقه منجر شد.

از سوی دیگر منابع فلسطینی از شهادت یک خبرنگار دیگر به دست رژیم صهیونیستی در غزه خبر دادند.

منابع فلسطینی همچنین اعلام کردند که محمد بسام الجمل خبرنگار فلسطینی که در حمله چهارشنبه شب جنگنده‌های اسرائیلی به خانه‌اش در محله الجنینه در شرق رفح زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

در این حمله ۶ نفر شهید و تعدادی هم زخمی شدند.

با شهادت این خبرنگار، شمار شهدای رسانه در غزه از آغاز جنگ به ۱۴۱ نفر افزایش یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha