توسعه فعالیت‌های مرکز رشد به تحقق شعار سال کمک می کند

یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه بر همکاری همه نهادها در توسعه زیرساخت های مرکز رشد این شهرستان تاکید کرد و گفت: توسعه فعالیت های مرکز رشد و فناوری علاوه بر کمک به تحقق شعار سال نقش مهمی در اشتغالزایی جوانان دارد.

به گزارش ایرنا، سید حمزه محقق زاده روز پنجشنبه در بازدید از مرکز رشد در دانشگاه آزاد اسلامی دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه اظهارداشت: نیاز است در کمترین زمان ممکن نهادهای خدمات رسان با توجه به نقش محوری مرکز رشد در شکوفایی استعدادهای جوانان و مشارکت دادن آنها در توسعه و پیشرفت شهرستان نسبت به تامین زیرساخت های آب، برق و گاز اقدام کنند.

توسعه فعالیت‌های مرکز رشد به تحقق شعار سال کمک می کند

وی استقرار مرکز رشد در شهرستان را یک اقدام ماندگار دانست و بیان کرد: تامین زیرساخت های لازم برای واحد های فعال فناور علاوه بر کمک به افزایش خط تولید و تزریق روحیه امید به توسعه اشتغال پایدار جوانان کمک می کند.

رئیس مرکز رشد کهگیلویه نیز در این دیدار بیان کرد: با توجه به فعالیت های مختلف این مرکز در حوزه های مختلف تامین زیرساخت ها و توسعه فضای کاری به توسعه مرکز کمک می کند.

توسعه فعالیت‌های مرکز رشد به تحقق شعار سال کمک می کند

شهریار جمالی با اشاره به اینکه این مرکز ظرفیت برگزاری رویدادهای فناورانه در شهرستان‌ را دارد گفت: همکاری دستگاه های اجرایی در تامین زیرساخت های لازم زمینه را برای افزایش واحدهای فناورانه و اثر بخشی آنها افزایش خواهد داد.

وی تصریح کرد: هم اکنون ۲۰ واحد فناور در حوزه مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی پزشکی، مهندسی مکانیک، صنایع خلاق هنری و فرهنگی، کشاورزی، گردشگری در مرکز رشد کهگیلویه فعالیت می کنند.

آذرماه ۱۳۹۷ وزارت علوم تحقیقات و فناوری با راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناور دهدشت موافقت کرد و در بهمن ۹۹ با حضور دکتر ستاری معاونت علمی ریاست جمهوری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha