۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۸:۴۱
کد خبرنگار: 5593
کد خبر: 85455986
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پیام هشدارآمیز القسام: زمان برای آزادی اسرای صهیونیست رو به پایان است + فیلم

تهران- ایرنا- گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس، امروز (چهارشنبه) فیلم هشدارآمیزی از اسرای رژیم صهیونیستی منتشر و تأکید کرد که زمان برای آزادی این اسرا رو به پایان است.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، گردان‌های القسام امروز فیلم جدیدی از اسرای رژیم صهیونیستی نزد مقاومت منتشر کرد.

در این فیلم، یک اسیر صهیونیست کابینه نتانیاهو را به دلیل اهمال در آزادی اسرای صهیونیست مورد هجمه قرار داده است و به اعضای کابینه می‌گوید که از کوتاهی در امر آزادی اسرا شرم کنید.

وی خطاب به مقامات رژیم صهیونیستی می‌گوید: آنچه را که از شما انتظار می‌رود، انجام دهید و همین الان ما را به خانه بازگردانید، این برای شما کار سختی است؟

گردان‌های القسام همچنین در هشتگی که در زیر این فیلم قرار داده شده، آورده است که زمان رو به پایان است و دولت شما دروغ می‌گوید.

در همین ارتباط ابوعبیده سخنگوی گردان‌های القسام روز گذشته طی سخنانی به مناسبت سپری شدن ۲۰۰ روز از تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان نوار غزه، در خصوص اسرای رژیم صهیونیستی در نزد مقاومت فلسطین گفت: احتمال تکرار سناریوی «ران آراد» درباره اسرای دشمن در غزه بیشتر است، توپ اکنون در زمین دشمن است اما وقت تنگ و فرصت اندک است و آنچه از نظر نتانیاهو فشار نظامی نامیده می‌شود، تنها ما را به سمت پایداری بر موضع خود سوق می‌دهد، خانواده‌های اسرای رژیم اشغالگر خواهند فهمید که کابینه فاشیستی آن‌ها در حق این خانواده چه فاجعه و مصیبتی را مرتکب شده است.

به گزارش ایرنا، مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه (هفتم اکتبر ۲۰۲۳) در پاسخ به چندین دهه جنایات رژیم صهیونیستی عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل انجام دادند و این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و متوقف ساختن عملیات مقاومت، بطور وحشیانه اقدام به بمباران این منطقه تحت محاصره کرد و پس از مدتی، حملات زمینی خود را آغاز کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی از همان آغاز هدف اصلی خود از جنگ علیه نوار غزه را بازگرداندن اسیران صهیونیستِ در نزد مقاومت و نابودی جنبش حماس اعلام کرد اما در نهایت، بعد از ۴۸ روز مجبور شد که به آتش بس موقت تن داده و از راه مذاکره با همین جنبش حماس تعدادی از اسرای خود را در مقابل اسرای فلسطینی آزاد کند.

رژیم صهیونیستی سپس با آغاز مجدد جنگ علیه غزه اعلام کرد که هدف از این اقدام فشار بر جنبش حماس برای آزادی سایر اسیران صهیونیست و نابودی کردن این جنبش است اما جنبش حماس نیز در مقابل اعلام کرد که تا زمانی که یک آتش بس دائمی و پایدار برقرار نشود، اسیران صهیونیست آزاد نخواهند شد و آزادی آنها نیز از طریق تبادل با اسیران فلسطینی خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha