۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۱۸
کد خبرنگار: 5439
کد خبر: 85455332
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

رئیس جمهور سریلانکا: در دنیا مهارت ها و تکنولوژی های ایران شناخته شده است

تهران-ایرنا- رئیس جمهور سریلانکا در مراسم افتتاح طرح بزرگ برق آبی اومااویا تصریح کرد: بدون تکنولوژی و فناوری که در ایران وجود داشت و به اینجا منتقل شد انجام این پروژه و انحراف آب برایمان غیر ممکن بود، از شما یاد گرفتیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "رانیل ویکرماسینگه"رئیس جمهور سریلانکا در مراسم افتتاح طرح بزرگ برق آبی  اومااویا تصریح کرد: بدون تکنولوژی و فناوری که در ایران وجود داشت و به اینجا منتقل شد انجام این پروژه و انحراف آب برایمان غیر ممکن بود، از شما یاد گرفتیم.

وی ادامه داد: امروز در دنیای مدرن مهارت ها و تکنولوژی های مهندس ایران شناخته شده است ومهارت های فناورانه شما در همه حوزه ها موجود است. شما نمونه ومثال کشوری هستید که با خود اتکایی تواسنتید پیشرفت را محقق کنید.

رئیس جمهو سریلانکا بیان کرد: مفتخر به حضور هیأت ایرانی در افتتاح این پروژه هستیم. امروز زمانی است که کشور های جنوب آسیا به دنبال کسب هویت واستقلال خود هستند. در این منطقه شما توانستید با سد سازی نعمت فراوانی را در اختیار ما قرار دهید وکار بزرگی برای آینده انجام دادید. بدون فناوری ایرانی نمی توانستیم این پروژه را پیش ببریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha