کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه دستگیر شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که در پوشش خرید ضایعات عمده از شرکت‌ها اقدام به کلاهبرداری میلیاردی در این شهرستان کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ «محمدرضا یاری» روز سه‌شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از اعلام شکایت تعداد زیادی از کسبه و شهروندان کرمانشاهی مبنی بر اینکه مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد شخصی پس از جلب اعتماد تعداد زیادی از شهروندان و کسبه به آن ها وعده خرید مواد ضایعاتی از شرکت ها و ادارات با قیمتی مناسب و نرخی کمتر از قیمت عمده فروشی ها و همچنین پرداخت سود مناسب داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: این فرد با این ترفند توانسته بود ۱۶۰میلیارد ریال از اشخاص مختلف کلاهبرداری کرده و سپس متواری شود.

سرهنگ یاری اضافه کرد: با دریافت این اطلاعات، تحقیقات گسترده و همه جانبه ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه برای دستگیری متهم متواری آغاز شد تا اینکه ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه وی شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، متهم فراری را به همراه همدستش در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی یادآور شد: این فرد در بازجویی ها به ارتکاب کلاهبرداری فوق اعتراف و پس از تشکیل پرونده به همراه همدستش به مراجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha