۳۱ فروردین ۱۴۰۳، ۱۸:۱۹
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 85449975
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

گشت نظارت بر کیفیت پخت نان در اهواز فعال شده است

۳۱ فروردین ۱۴۰۳، ۱۸:۱۹
کد خبر: 85449975
گشت نظارت بر کیفیت پخت نان در اهواز فعال شده است

اهواز- ایرنا- فرماندار اهواز گفت: گشت مشترک نظارت بر نانوایی‌های این شهرستان با هدف ارتقای کیفیت نان فعال شده است.

به گزارش ایرنا سید احمد موالی‌زاده جمعه در گفت و گویی رسانه‌ای با تاکید بر لزوم افزایش کیفیت پخت نان در اهواز بیان کرد: گشت مشترک نظارت بر نانوایی‌ها با حضور ادارات و دستگاه‌های عضو کارگروه گندم، آرد و نان با هدف ارتقای کیفیت نان و رضایتمندی شهروندان در اهواز فعال شده است.

رئیس کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان اهواز با اشاره به برخورد بدون مماشات با واحدهای پخت نان متخلف افزود: تعدادی از واحدهای پخت نان که اقدام به کم فروشی، گرانفروشی، برخورد نامناسب با مشتری کرده بودند و یا مشکل بهداشتی داشتند برخورد قانونی و جریمه شدند.

موالی‌زاده با بیان اینکه کیفیت نان نسبت به گذشته بهتر شده است، ادامه داد: کانون آموزشی و فناوری نان خوزستان در اهواز نیز توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی با هدف بهبود کیفیت نان افتتاح شده و تلاش بر این است تا نان با کیفیت بالا برای مردم تولید شود.

فرماندار اهواز ادامه داد: سال گذشته برای افزایش کیفیت و کمیت نان اقدامات خوبی از جمله صدور یکصد مجوز نانوایی جدید در کلانشهر اهواز، آموزش متصدیان و افراد شاغل در واحدهای پخت نان، برگزاری جشنواره نان خوزستان به منظور ترویج پخت و استفاده از نان سنتی انجام شد.

به گزارش ایرنا، ۶۰۰ واحد نانوایی در اهواز وجود دارد.

پخت نان بی کیفیت در اهواز موجب نارضایتی مردم این شهرستان شده که در این راستا اقداماتی برای بهبود پخت نان در حال انجام است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha