امام جمعه: ویلاسازی طرح نهضت‌ملی مسکن در دامغان تداوم یابد/ لزوم ساخت بیمارستان دوم

سمنان - ایرنا - امام جمعه دامغان با ابراز خرسندی از حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور در این شهر گفت: پایتختی دامغان در ویلاسازی طرح نهضت ملی مسکن تداوم یابد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمدحسن رستمیان روز جمعه پیش از سخنرانی رییس جمهور در اجتماع مردم دامغان افزود: این شهرستان در بخش‌های مختلف از جمله بهداشت و درمان دچار مشکلات است و انتظار می‌رود دولت سیزدهم رفع این مشکلات را با ساخت بیمارستان دوم و توجه به توسعه و تجهیز بیمارستان ولایت مدنظر داشته باشد.

امام جمعه دامغان ادامه داد: راه‌اندازی دانشگاه علوم‌پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی در دامغان از درخواست‌های مردمی برای کمک به رفع مشکل بهداشت و درمان است که انتظار می‌رود تحقق این خواسته مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به سبقه تاریخی و فرهنگی شهرستان دامغان از جمله وجود تپه‌حصار دامغان با تاریخ هفت‌هزار ساله و شکل‌گیری اولین مسجد بعد از ورود اسلام به کشور به نام مسجد تاریخانه، توجه ویژه دولت سیزدهم به میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دامغان و ارتقای این اداره شهرستانی به اداره ویژه خواستار شد.

این مسوول اضافه کرد: تخصیص سهم یک درصد از عواید استخراج معدن طبق قانون برای عمران و آبادانی دامغان از دیگر درخواست‌هاست که انتظار می‌رود مورد توجه باشد.

امام جمعه دامغان اظهار کرد: از مطالبه‌گری مردم و مسوولان و آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در دعوت از رییس جمهور برای حضور در دامغان تشکر می‌کنم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دومین سفر دولت آیت الله رئیسی به استان سمنان به عنوان «بهار سفرهای استانی دولت سیزدهم» در قالب چهاردهمین سفر از دور دوم سفرهای استانی دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد و وارد شهر دامغان شد.

طبق برنامه، سفر دولت سیزدهم به استان سمنان یکروزه و (دیروز) سی‌ام فروردین ۱۴۰۳ انجام شد و در ۲ شهر سمنان و شاهرود آیت‌الله رئیسی رییس جمهور برنامه‌های متعددی داشت و استان سمنان توانست از برکات حضور دولتمردان به بهترین شکل بهره‌گیری کند.

با دعوت مردم و مسوولان شهرستان دامغان، سفر دولت سیزدهم به روز دوم کشیده شد و امروز جمعه سی‌ویکم فروردین ۱۴۰۳ «شهر صد دروازه» میزبان آیت‌الله رئیسی شده است.

برنامه ویژه رییس دولت سیزدهم در «شهر صد دروازه» دیدار مردمی در مصلای امام خمینی(ره) دامغان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha