۲۱ راه ارتباطی در جنوب سیستان و بلوچستان بر اثر سیلاب بسته است

زاهدان- ایرنا- فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان از از بسته شدن ۲۱ محور ارتباطی در جنوب این استان به دلیل طغیان رودخانه های محلی و سیلاب خبر داد.

سرهنگ مصطفی کول زاده عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ورود و تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان در دو روز اخیر منجر به بسته شدن و آبگرفتگی برخی از محورهای مواصلاتی جنوب استان شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون محورهای چاهان به زرآباد، فنوج به کتیج، دلگان به بمپور، بمپور به فیروز آباد، بمپور به بهشت آباد، کشاری به کنتک، ایرانشهر به خیرآباد، نیکشهر به بنت، جلگه به چاه اسحاق، فنوج به اسپکه، قصرقند به نیکشهر، ایرانشهر به دلگان، دلگان به زهکلوت، دلگان به جلگه، ایرانشهر به مهرستان، بمپور به جلگه، سه راهی نگور به نگور، بریس به چابهار، نوبندیان به ریمدان، نگور به بریس و فنوج به بنت بسته است.

کول زاده افزود: با عنایت به اینکه در محور نیکشهر به چابهار، یک لاین مسیر در کیلومتر ۴۵ در اثر سیلاب به طور کامل از بین رفته، تردد به کندی انجام می شود و تا بازسازی کامل مسیر مذکور از شهروندان تقاضا می شود که از ترددهای غیرضروری در محورهای ذکر شده خودداری کنند.

وی بیان کرد: همچنین تردد برای ناوگان عمومی مسافربری تا اطلاع ثانوی در این محور ممنوع است و فقط در ساعات روز انجام می شود.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخی از محورهای مواصلاتی با تلاش پلیس راه و عوامل راهداری بازگشایی شده و سایر محورها در حال بازگشایی است، لذا از شهروندان انتظار می رود برنامه ریزی مناسب با توجه به وضعیت راه ها برای سفر خود داشته باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha