۳۰ فروردین ۱۴۰۳، ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 85448940
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

۱۴ خودرو حامل سوخت قاچاق در بیرجند متوقف شد

۳۰ فروردین ۱۴۰۳، ۱۵:۳۵
کد خبر: 85448940
۱۴ خودرو حامل سوخت قاچاق در بیرجند متوقف شد

بیرجند - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در راستای مبارزه با قاچاق سوخت تعداد ۱۴ دستگاه خودرو شوتی و اتوبوس حامل هفت هزار لیتر فرآورده‌های نفتی را توقیف کردند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله دهقان روز پنجشنبه در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان هنگام کنترل خودروهای عبوری در ورودی شهرستان بیرجند ۹ دستگاه خودرو شوتی و پنج دستگاه اتوبوس را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از خودروها مقدار هفت هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی بیان کرد: ماموران در این رابطه ۱۴ دستگاه خودرو توقیف و ۱۴ متهم را دستگیر کردند که متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق سوخت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۰۹۶۳۰۰ به پلیس امنیت اقتصادی اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.

کشف بیش از ۱۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در سرایان

فرمانده انتظامی شهرستان سرایان نیز از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۷ هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی شکوهی راد گفت: ماموران انتظامی شهرستان سرایان هنگام گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از کامیون، ۸۰ بشکه به مقدار تقریبی ۱۷ هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق خارج از شبکه توزیع کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سرایان بیان کرد: در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و یک متهم دستگیر که متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند یا از طریق پیامک با سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha