۲۹ فروردین ۱۴۰۳، ۱۰:۰۱
کد خبرنگار: 979
کد خبر: 85447437
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ارتش جمهوری اسلامی خاری در چشم دشمنان است

۲۹ فروردین ۱۴۰۳، ۱۰:۰۱
کد خبر: 85447437
ارتش جمهوری اسلامی خاری در چشم دشمنان است

سبزوار- ایرنا- نماینده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سبزوار گفت: اقتدار و شکوه ارتش جمهوری اسلامی در کنار دیگر نیروهای مسلح مایه مباهات ملت ایران و خاری در چشم دشمنان است.

سروان محمد معینی‌نسب روز چهارشنبه به مناسبت ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ارتش غیور، جان برکف و ایثارگر، نماد اقتدار، افتخار و عزت ملی است که موجب ایجاد بیم و هراس در دل دشمنان شده است.

وی اظهار کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی و دلاورمردان این نیرو در پاسداری از کیان این مرز و بوم، عزمی عالی و ایثارگری های خالصانه داشته و دارند و در این راه شهیدان و ایثارگران فراوانی تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.

سروان معینی‌نسب گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با سربلندی و افتخار، به عنوان ارتشی مردمی، مکتبی، سرافراز و متکی بر تجارب گرانبهای دوران دفاع مقدس و دستاوردهای آن، روز به روز بیشتر در سطح جهانی می‌درخشد.

وی با اشاره به فعالیت های ارتش در شهرستان سبزوار گفت: فراهم کردن زمینه ساخت واحدهای مسکونی ارتش در سبزوار در زمینی به گستره ۱۳۶ هکتار یکی از این فعالیت ها است که در این مجموعه هزار و ۷۰۲ قطعه زمین آماده سازی و در آن سه هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی برای واگذاری به نیروهای ارتش ساخته می‌شود.

ارتش جمهوری اسلامی خاری در چشم دشمنان است

سروان معینی‌نسب گفت: به مناسبت فرارسیدن ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی و حماسه آفرینی های این نهاد، پیشکسوتان و بازنشستگان هشت سال دفاع مقدس با حضور در برخی مدارس شهرستان سبزوار، دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز رشادت‌های ارتش را تبیین کردند.

ارتش جمهوری اسلامی در شهرستان سبزوار ۴۱۷ شهید گلگون کفن و هزار و ۶۶۴ جانباز را تقدیم آرمان‌های مقدس نظام اسلامی کرده است.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha