۲۹ فروردین ۱۴۰۳، ۹:۰۹
کد خبر: 85447356
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون استاندار قم: با واحدهای درمانی متخلف برخورد جدی می‌شود

قم - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: گزارشهایی از تخلفات برخی بیمارستان‌ها و واحدهای درمانی قم به دست ما رسیده‌ که اداره کل تعزیرات موظف است هرچه سریع‌تربه آنها رسیدگی کند و با متخلفین به شدت برخورد نماید.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم ، سید علی اکبر غلامیان در چهارمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم افزود:‌ اداره کل تعزیرات موظف است نظارت‌ها و بازرسی خود را از بیمارستان‌ها افزایش دهد.

وی همچنین با اشاره به وضعیت قیمت دارو در استان گفت: گزارشهایی از تخلفات برخی داروخانه‌ها در سطح استان به‌دست ما رسیده که استاندار قم نسبت به آن دستور رسیدگی فوری داده‌اند.

وی افزود: گزارشی از وضعیت قیمت‌گذاری و مشکلاتی که در حوزه دارو وجود دارد در طول این چند هفته اخیر از طریق استاندار قم به معاون اول رییس جمهور ارائه شده و ما نیز در حال پیگیری هستیم تا این وضعیت را ساماندهی کنیم.

غلامیان دربخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه در سال جدید نظارت‌ها بر بازار باید بیش از گذشته باشد، گفت: حل مشکلات معیشتی مردم، برخورد با متخلفین و اخلال‌گران در بازار و...‌جزو برنامه‌های اصلی مدیریت استان است.

وی اضافه کرد:‌ مردم قم نسبت به تغییرات قیمت‌ها در بازار و اخلال‌هایی که ایجاد می‌شود معترض هستند؛ مطالبه آن‌ها به حق است و ما مسئولین وظیفه داریم به آن رسیدگی‌کنیم.

غلامیان در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: طرح کاسبان امین و ناظران افتخاری دو موضوع مهمی بود که توسط دکتر آقامیری در استان مطرح شد و ما توقع داریم اتاق اصناف این موضوع را با جدیت در استان عملیاتی کند.

شایان ذکر است پیرو مصوبه ستاد تنظیم بازار استان سایتی جهت شناسایی کاسبان امین عضو اتحادیه های صنفی خواروبار، بنکداران و پروتئین برای توزیع کالاهای اساسی با قیمت مصوب راه‌اندازی شده تا مردم قم بتوانند به راحتی کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

بر همین اساس پیرو مصوبه ستاد تنظیم بازار استان بستری به‌منظور ثبت نام کاسبان امین فعال در محلات قم فراهم شده تا کالاهای اساسی از طریق این واحدهای صنفی بدست مصرف کننده برسد.

وی در پایان تاکید کرد: هدف همه مسئولینی که در جلسات کارگروه تنظیم بازار حضور پیدا می‌کنند این است که به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی کنند لذا در این راستا باید متحد و یکپارچه شویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha