ارتش و سپاه با وحدت، قدرت بازدارندگی را به‌وجود آورده اند

ساری- ایرنا- نماینده ولی فقیه در مازندران با اظهار این که امروز بار دیگر ابهت آمریکا شکسته شده است، گفت: ارتش و سپاه با وحدت قدرت بازدارندگی را بوجود آورده اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله محمد باقر محمدی لائینی روز چهارشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح مازندران در ساری افزود:شکستن این ابهت با شجاعت نیروی های مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی و سپاه همراه بوده است.

وی با اشاره به این که موفقیت های جمهوری اسلامی ایران با وحدت و وفاداری ملت است، تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه با تجهیزات پیشرفته و کامل در حوزه امنیت ‌ خودکفایی گام های بزرگی برداشته است.

وی با تاکید بر این که ارتش و سپاه با وحدت قدرت بازدارندگی را بوجود آورده اند، ادامه داد: عملیات موشکی و پهپادی انتقام جویانه علیه رژیم صهیونسیتی،مدیون وحدت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه ساری وحدت را نقش محوری در دفاع از مرزهای کشور توصیف کرد و گفت: امروز میدان و دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران با وحدت همه مردم و مسوولان به درستی عمل می کند.

آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: حمله رژیم صهیونسیتی به کنسولگری ایران در دمشق بزدلانه بوده است و انتقام سخت را به عنوان حق مسلم ملت ایران نیز گرفته شده است.

ارتش و سپاه با وحدت، قدرت بازدارندگی را بوجود آورده اند

فرمانده دانشگاه دریایی حضرت امام خمینی نوشهر نیز در این مراسم با اشاره به این که امروز نهال انقلاب اسلامی در سطح منطقه و جهان اسلام فراگیر شده است، گفت: ارتش انقلابی جمهوری اسلامی ایران از دوران انقلاب تا کنون با جانثاری در زمین ، هوا و دریا، ارزش ها و آرمان های انقلاب را حفظ و گسترش داده است.

امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری با بیان اینکه ارتش در همه عرصه نظامی و انتظامی و به ویژه در ساخت تجهیزات مدرن و پیشرفته پیشگام است، گفت: این نیروی مسلح در محافظت از مرزهای دریایی، ساحلی و اقیانوسی برای واردات و صادرات ایران نقش محوری دارد.

وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار مسلمین جهان اسلام شده است، امروز شناورهای دریایی ساخت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همه آب های آزاد دنیا رخ نمایی می کند.

وی گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران تمام قد با در دست گرفتن جانشان آماده دفاع ،مقاومت و مقابله با هرگونه تهاجم و حمله است.

ارتش و سپاه با وحدت، قدرت بازدارندگی را بوجود آورده اند

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha