۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۲۰:۱۳
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 85447023
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۷ درصد تعهدات نهضت ملی مسکن در روستاهای لرستان محقق شد

خرم‌آباد -ایرنا - استاندار لرستان گفت:۸۷ درصد تعهدات نهضت ملی مسکن در روستاهای لرستان محقق شده است.

به گزارش ایرنا، فرهاد زیویار سه شنبه در دیدار با مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان بیان کرد: از ۱۰ هزار واحد تعهد احداث مسکن در روستاهای لرستان در راستای طرح نهضت ملی مسکن تا کنون هشت هزار و ۷۰۰ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از این واحدها تکمیل شده و بخش دیگری نیز با استفاده از تسهیلات دریافتی در دست ساخت است.

استاندار با اشاره به عملکرد درخشان بنیاد مسکن لرستان در اجرای تعهدات طرح نهضت ملی مسکن نسبت به سایر استان های کشور، اظهار کرد: این نهاد در طرح بازنگری روستاها نیز بسیار خوب عمل کرده که جای تقدیر دارد.

زیویار همچنین خواستار همکاری سایر دستگاه های ذیربط با برنامه های بنیاد مسکن شد و گفت: انتظار است اختلافات جهادکشاورزی و سازمان تقسیم اراضی برای اجرای طرح های هادی در روستاهای دارای صلاحیت به موقع و قانونی مرتفع شود زیرا اجرای طرح های هادی در نهایت باعث آبادانی و رونق روستاها که همان بخش مولد کشور هستند، می شود.

وی با تبریک به مسئولان و کارکنان بنیاد مسکن به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس این نهاد، از تلاش های پرسنل این مجموعه قدردانی کرد و ادامه داد: عملکرد موثر مجموعه بنیاد مسکن باید به صورت کامل و جامع برای مردم تبیین شود.

استاندار در پایان ابراز امیدواری کرد که با مکاتبات لازم و برگزاری جلسات تخصصی با دستگاه های ذیربط بتوان مشکلات سد راه برنامه های بنیاد مسکن را مرتفع کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha