۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۱۰:۳۵
کد خبرنگار: 5369
کد خبر: 85446083
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

صهیونیست‌ها از ترس حزب‌الله در فکر بازگشت به شمال سرزمین‌های اشغالی نیستند

تهران-ایرنا- شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد که صهیونیست‌ها از ترس حزب الله لبنان به فکر بازگشت به شمال سرزمین‌های اشغالی نیستند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا به نقل از شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، با گذشت بیش از ۶ ماه از جنگ علیه نوار غزه،۴۰درصد از ساکنان شمال سرزمین‌های اشغالی که به مناطق دیگری انتقال داده شدند، از ترس حملات حزب الله به بازگشت به این مناطق فکر نمی‌کنند.

بر اساس این گزارش، همچنین ۲۷ درصد از کسانی که شغل‌ آزاد دارند، به این فکر می کنند که فعالیت‌های تجاری خود را به طور دائم از شمال به مناطق دیگری انتقال دهند.

رسانه های رژیم صهیونیستی در گزارش هایی اعلام کردند که ۷۳درصد از اصحاب مشاغل آزاد در شمال سرزمین های اشغالی اعلام کردند که از اکتبر گذشته تاکنون اوضاع اقتصادی در این مناطق بدتر شده است.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از گروه‌های مقاومت و کاهش فشار بر آنها در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

روزنامه صهیونیستی معاریو هم پیشتر با تاکید بر فلج شدن اقتصاد شمال سرزمین‌های اشغالی نوشت که حزب الله لبنان در بیرون کردن شهرک‌نشینان صهیونیست از این منطقه موفق بوده است.

این رسانه‌ همچنین از نگرانی فزاینده شهرک‌نشینان صهیونیست برای بازگشت به خانه‌هایشان در شمال فلسطین اشغالی نوشته بود که کابینه نتانیاهو هیچ اهمیتی به حال و روز آنها نمی‌دهد.

در همین حال، رسانه‌های رژیم صهیونیستی شهرک‌های صهیونیست‌نشین در شمال سرزمین‌های اشغالی را منطقه اشباح می‌خوانند و می‌گویند سایه حزب الله در حیاط خانه‌های آنجا افکنده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha