۲۷ فروردین ۱۴۰۳، ۹:۴۲
کد خبر: 85444877
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

رگبار ، رعد و برق و وزش باد شدید کشور را در بر می‌گیرد

تهران- ایرنا- رگبار، رعد و برق ، وزش باد شدید و در برخی مناطق تگرگ، از امروز (دوشنبه، ۲۷ فروردین) تا روز پنجشنبه اکثر مناطق کشور را فرا می‌گیرد.

به گزارش ایرنا از سازمان هواشناسی، امروز (دوشنبه) در بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و شرق خوزستان، شرق لرستان، جنوب و نوار غربی اصفهان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، برخی نقاط هرمزگان و جزایر واقع در خلیج فارس و تنگه هرمز، افزایش ابر، رگبار و رعد و برق وزش باد شدید و در برخی مناطق تگرگ رخ می‌دهد.

با تقویت سامانه بارشی این شرایط سه شنبه در سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب یزد، جنوب و غرب اصفهان، جنوب و شرق خوزستان، جزایر واقع در خلیج فارس و تنگه هرمز و چهارشنبه در سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس، جنوب یزد و شرق خراسان جنوبی پیش بینی می شود.

همچنین امروز در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی، سه شنبه و چهارشنبه در ارتفاعات البرز، مرکزی، بارش پراکنده انتظار می‌رود.

لازم به ذکر است بیشینه بارش سه شنبه در هرمزگان، شرق و جنوب فارس، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و چهارشنبه در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، شرق فارس، جنوب و غرب کرمان پیش بینی می‌شود.

پنجشنبه در برخی مناطق جنوب شرق، شرق، جنوب ارتفاعات البرز مرکزی و جمعه در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش پراکنده رخ می‌دهد.

سه شنبه و چهارشنبه در شمال شرق و نوار شرقی کشور در بعضی ساعت‌ها وزش باد به نسبت شدید تا شدید و خیزش گردوخاک انتظار می‌رود.

امروز خلیج فارس و از سه شنبه تا پنجشنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج و طوفانی است.

آسمان امروز تهران کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد است. بیشینه دمای امروز پایتخت ۲۲ درجه سانتی‌گراد و کمینه دمای آن ۱۲ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha